Razpored tekmovanja
izbrana
sezona

prikaži
1. krog
Olimpija Ljubljana 4 : 0 VOC Celje
Nedelja, 18.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
Ilirija Extra-Lux 1 : 0 Mura
Nedelja, 18.avgust 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 3 : 0 Krško
Nedelja, 18.avgust 2019 | Renče, Igrišče Renče
Maribor 3 : 1 Koper
Nedelja, 18.avgust 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Kalcer Radomlje 2 : 0 Aluminij
Nedelja, 18.avgust 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Triglav Kranj 3 : 2 Rudar Velenje
Nedelja, 18.avgust 2019 | Kranj, Športni center Kranj
Domžale 2 : 0 Bravo Publikum
Sreda, 28.avgust 2019 | Domžale, Športni park Domžale
2. krog
Mura 1 : 1 Gorica
Sobota, 24.avgust 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Bravo Publikum 0 : 1 Maribor
Sobota, 24.avgust 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana
Kalcer Radomlje 0 : 3 Olimpija Ljubljana
Sobota, 24.avgust 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Aluminij 1 : 0 Rudar Velenje
Sobota, 24.avgust 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Koper 0 : 3 Triglav Kranj
Sobota, 24.avgust 2019 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Krško 0 : 5 Domžale
Nedelja, 25.avgust 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
VOC Celje 13:00 Ilirija Extra-Lux
Sreda, 2.oktober 2019 | Celje, Štadion Z'dežele
3. krog
Domžale 4 : 2 Mura
Sobota, 31.avgust 2019 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
Maribor 4 : 1 Krško
Sobota, 31.avgust 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Rudar Velenje 1 : 3 Koper
Sobota, 31.avgust 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
Ilirija Extra-Lux 5 : 1 Kalcer Radomlje
Sobota, 31.avgust 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Triglav Kranj 0 : 0 Bravo Publikum
Sobota, 31.avgust 2019 | Kranj, Športni center Kranj
Gorica 3 : 0 VOC Celje
Ponedeljek, 2.september 2019 | Renče, Igrišče Renče
Olimpija Ljubljana 14:00 Aluminij
Sreda, 2.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
4. krog
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 7.september 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Aluminij 0 : 0 Koper
Nedelja, 8.september 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kalcer Radomlje 0 : 1 Gorica
Nedelja, 8.september 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
Krško 0 : 2 Triglav Kranj
Nedelja, 8.september 2019 | Krško, Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT
Mura 13:30 Maribor
Sreda, 2.oktober 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Bravo Publikum 13:30 Rudar Velenje
Sreda, 2.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
VOC Celje 12:00 Domžale
Sreda, 30.oktober 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
5. krog
Ilirija Extra-Lux 2 : 1 Aluminij
Četrtek, 12.september 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 1 : 3 Olimpija Ljubljana
Sobota, 14.september 2019 | Renče, Igrišče Renče
Rudar Velenje 1 : 1 Krško
Sobota, 14.september 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Maribor 0 : 0 VOC Celje
Sobota, 14.september 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 6 : 1 Mura
Sobota, 14.september 2019 | Kranj, Športni center Kranj - igrišče z UT
Koper 3 : 2 Bravo Publikum
Sobota, 14.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'
Domžale 4 : 0 Kalcer Radomlje
Sobota, 14.september 2019 | Domžale, Športni park Domžale - pomožno igr.
6. krog
Mura 11:00 Rudar Velenje
Sobota, 21.september 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
VOC Celje 14:00 Triglav Kranj
Sobota, 21.september 2019 | Celje, Štadion Z'dežele
Kalcer Radomlje 14:00 Maribor
Nedelja, 22.september 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Aluminij 14:00 Bravo Publikum
Nedelja, 22.september 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Krško 14:00 Koper
Torek, 24.september 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Ilirija Extra-Lux 12:00 Gorica
Sreda, 30.oktober 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana 14:00 Domžale
Sreda, 6.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
7. krog
Bravo Publikum 11:00 Krško
Sobota, 28.september 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Domžale 11:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 28.september 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Maribor 13:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 28.september 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 13:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 28.september 2019 | Kranj, Športni center Kranj
Rudar Velenje 13:30 VOC Celje
Sobota, 28.september 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Koper 13:30 Mura
Sobota, 28.september 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Gorica 14:30 Aluminij
Nedelja, 29.september 2019 | Renče, Igrišče Renče
8. krog
Aluminij 13:30 Krško
Sobota, 5.oktober 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Mura 13:30 Bravo Publikum
Sobota, 5.oktober 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
VOC Celje 13:30 Koper
Sobota, 5.oktober 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Kalcer Radomlje 13:30 Rudar Velenje
Sobota, 5.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Olimpija Ljubljana 13:30 Triglav Kranj
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 13:30 Maribor
Sobota, 5.oktober 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 13:30 Domžale
Sobota, 5.oktober 2019 | Renče, Igrišče Renče
9. krog
Domžale 13:30 Aluminij
Sobota, 12.oktober 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Maribor 13:30 Gorica
Sobota, 12.oktober 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 13:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 12.oktober 2019 | Kranj, Športni center Kranj
Koper 13:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 12.oktober 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Bravo Publikum 13:30 VOC Celje
Sobota, 12.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krško 13:30 Mura
Sobota, 12.oktober 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Rudar Velenje 14:00 Olimpija Ljubljana
Nedelja, 13.oktober 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje
10. krog
Aluminij 13:00 Mura
Sobota, 19.oktober 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
VOC Celje 13:00 Krško
Sobota, 19.oktober 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Kalcer Radomlje 13:00 Bravo Publikum
Sobota, 19.oktober 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Olimpija Ljubljana 13:00 Koper
Sobota, 19.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 13:00 Rudar Velenje
Sobota, 19.oktober 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 13:00 Triglav Kranj
Sobota, 19.oktober 2019 | Renče, Igrišče Renče
Domžale 13:00 Maribor
Sobota, 19.oktober 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
11. krog
Maribor 12:00 Aluminij
Sobota, 26.oktober 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Triglav Kranj 12:00 Domžale
Sobota, 26.oktober 2019 | Kranj, Športni center Kranj
Rudar Velenje 12:00 Gorica
Sobota, 26.oktober 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Koper 12:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 26.oktober 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Bravo Publikum 12:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 26.oktober 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krško 12:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 26.oktober 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Mura 12:00 VOC Celje
Sobota, 26.oktober 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
12. krog
Aluminij 12:00 VOC Celje
Sobota, 2.november 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kalcer Radomlje 12:00 Mura
Sobota, 2.november 2019 | Radomlje, Športni park Radomlje
Olimpija Ljubljana 12:00 Krško
Sobota, 2.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Ilirija Extra-Lux 12:00 Bravo Publikum
Sobota, 2.november 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Gorica 12:00 Koper
Sobota, 2.november 2019 | Renče, Igrišče Renče
Domžale 12:00 Rudar Velenje
Sobota, 2.november 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Maribor 12:00 Triglav Kranj
Sobota, 2.november 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
13. krog
Triglav Kranj 12:00 Aluminij
Sobota, 9.november 2019 | Kranj, Športni center Kranj
Rudar Velenje 12:00 Maribor
Sobota, 9.november 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Koper 12:00 Domžale
Sobota, 9.november 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Bravo Publikum 12:00 Gorica
Sobota, 9.november 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Krško 12:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 9.november 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Mura 12:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 9.november 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
VOC Celje 12:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 9.november 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
14. krog
Aluminij 11:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 16.november 2019 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
VOC Celje 11:30 Olimpija Ljubljana
Sobota, 16.november 2019 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 11:30 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 16.november 2019 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Krško 11:30 Gorica
Sobota, 16.november 2019 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Bravo Publikum 11:30 Domžale
Sobota, 16.november 2019 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 11:30 Maribor
Sobota, 16.november 2019 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Rudar Velenje 11:30 Triglav Kranj
Sobota, 16.november 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
15. krog
Rudar Velenje 11:30 Aluminij
Sobota, 23.november 2019 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj 11:30 Koper
Sobota, 23.november 2019 | Kranj, Športni center Kranj
Maribor 11:30 Bravo Publikum
Sobota, 23.november 2019 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale 11:30 Krško
Sobota, 23.november 2019 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica 11:30 Mura
Sobota, 23.november 2019 | Renče, Igrišče Renče
Ilirija Extra-Lux 11:30 VOC Celje
Sobota, 23.november 2019 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana 11:30 Kalcer Radomlje
Sobota, 23.november 2019 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
16. krog
Aluminij 13:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 14.marec 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Kalcer Radomlje 13:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 14.marec 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
VOC Celje 13:00 Gorica
Sobota, 14.marec 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 13:00 Domžale
Sobota, 14.marec 2020 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Krško 13:00 Maribor
Sobota, 14.marec 2020 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Bravo Publikum 13:00 Triglav Kranj
Sobota, 14.marec 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 13:00 Rudar Velenje
Sobota, 14.marec 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
17. krog
Koper 13:00 Aluminij
Sobota, 21.marec 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Rudar Velenje 13:00 Bravo Publikum
Sobota, 21.marec 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj 13:00 Krško
Sobota, 21.marec 2020 | Kranj, Športni center Kranj
Maribor 13:00 Mura
Sobota, 21.marec 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale 13:00 VOC Celje
Sobota, 21.marec 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica 13:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 21.marec 2020 | Renče, Igrišče Renče
Ilirija Extra-Lux 13:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 21.marec 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
18. krog
Aluminij 13:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 28.marec 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Olimpija Ljubljana 13:00 Gorica
Sobota, 28.marec 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje 13:00 Domžale
Sobota, 28.marec 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
VOC Celje 13:00 Maribor
Sobota, 28.marec 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 13:00 Triglav Kranj
Sobota, 28.marec 2020 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Krško 13:00 Rudar Velenje
Sobota, 28.marec 2020 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Bravo Publikum 13:00 Koper
Sobota, 28.marec 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
19. krog
Bravo Publikum 14:00 Aluminij
Sobota, 4.april 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 14:00 Krško
Sobota, 4.april 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Rudar Velenje 14:00 Mura
Sobota, 4.april 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj 14:00 VOC Celje
Sobota, 4.april 2020 | Kranj, Športni center Kranj
Maribor 14:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 4.april 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale 14:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 4.april 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica 14:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 4.april 2020 | Renče, Igrišče Renče
20. krog
Aluminij 14:30 Gorica
Sobota, 11.april 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Ilirija Extra-Lux 14:30 Domžale
Sobota, 11.april 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana 14:30 Maribor
Sobota, 11.april 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje 14:30 Triglav Kranj
Sobota, 11.april 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
VOC Celje 14:30 Rudar Velenje
Sobota, 11.april 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 14:30 Koper
Sobota, 11.april 2020 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Krško 14:30 Bravo Publikum
Sobota, 11.april 2020 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
21. krog
Krško 15:00 Aluminij
Sobota, 18.april 2020 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Bravo Publikum 15:00 Mura
Sobota, 18.april 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 15:00 VOC Celje
Sobota, 18.april 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Rudar Velenje 15:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 18.april 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 18.april 2020 | Kranj, Športni center Kranj
Maribor 15:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 18.april 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale 15:00 Gorica
Sobota, 18.april 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
22. krog
Aluminij 15:00 Domžale
Sobota, 25.april 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Gorica 15:00 Maribor
Sobota, 25.april 2020 | Renče, Igrišče Renče
Ilirija Extra-Lux 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 25.april 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana 15:00 Rudar Velenje
Sobota, 25.april 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje 15:00 Koper
Sobota, 25.april 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
VOC Celje 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 25.april 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 15:00 Krško
Sobota, 25.april 2020 | Bakovci, ŠNK Bakovci
23. krog
Mura 15:00 Aluminij
Sobota, 2.maj 2020 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Krško 15:00 VOC Celje
Sobota, 2.maj 2020 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Bravo Publikum 15:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 2.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 2.maj 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Rudar Velenje 15:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 2.maj 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj 15:00 Gorica
Sobota, 2.maj 2020 | Kranj, Športni center Kranj
Maribor 15:00 Domžale
Sobota, 2.maj 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
24. krog
Aluminij 15:00 Maribor
Sobota, 9.maj 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Domžale 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 9.maj 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica 15:00 Rudar Velenje
Sobota, 9.maj 2020 | Renče, Igrišče Renče
Ilirija Extra-Lux 15:00 Koper
Sobota, 9.maj 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 9.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje 15:00 Krško
Sobota, 9.maj 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje
VOC Celje 15:00 Mura
Sobota, 9.maj 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
25. krog
VOC Celje 15:00 Aluminij
Sobota, 16.maj 2020 | Celje, Stadion Olimp Celje
Mura 15:00 Kalcer Radomlje
Sobota, 16.maj 2020 | Bakovci, ŠNK Bakovci
Krško 15:00 Olimpija Ljubljana
Sobota, 16.maj 2020 | Krško, Stadion Matija Gubec Krško
Bravo Publikum 15:00 Ilirija Extra-Lux
Sobota, 16.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
Koper 15:00 Gorica
Sobota, 16.maj 2020 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
Rudar Velenje 15:00 Domžale
Sobota, 16.maj 2020 | Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT
Triglav Kranj 15:00 Maribor
Sobota, 16.maj 2020 | Kranj, Športni center Kranj
26. krog
Aluminij 15:00 Triglav Kranj
Sobota, 23.maj 2020 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
Maribor 15:00 Rudar Velenje
Sobota, 23.maj 2020 | Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza
Domžale 15:00 Koper
Sobota, 23.maj 2020 | Domžale, Športni park Domžale - igrišče z UT
Gorica 15:00 Bravo Publikum
Sobota, 23.maj 2020 | Renče, Igrišče Renče
Ilirija Extra-Lux 15:00 Krško
Sobota, 23.maj 2020 | Ljubljana, Stadion Ilirija
Olimpija Ljubljana 15:00 Mura
Sobota, 23.maj 2020 | Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
Kalcer Radomlje 15:00 VOC Celje
Sobota, 23.maj 2020 | Radomlje, Športni park Radomlje



DELI NA