10. krog |  Šmartno ob Paki, Stadion Šmartno ob Paki |  08.10.2023 ob 15.30

Šampion Trgovine Jager

3 : 1

Združena Savinjska


Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik), Kropf Eva (1. pomoč), Kacjan Zala (2. pomoč)
Delegat: Kusič Gojko
Št. gledalcev: 120
Šampion Trgovine Jager
99 Niklas Reberšak Ježovnik V
2 Jakob Čolović K
3 Patric Held
4 Jani Verstovšek
5 Ben Dobovičnik
6 Jakob Krajnc
7 Staš Petek
9 Nik Gašper Hodnik
11 Leon Šiljeg
13 Filip Stegu
15 Anej Pudgar


Rezervni igralci
31 Blaž Cvek V
8 Tjaš Štante
10 Aleksandar Sven Kusić
14 Žiga Selič
16 Matevž Benedejčič
18 Maj Drobne

Združena Savinjska
1 Svit Zagoričnik V
4 Andraž Korenak
6 Jure Novak K
7 Dominik Vrbovšek
8 Gal Turecki
9 Pascal Mojzeš
10 LOVRO GOLTNIK
14 Luka Božič
23 Enej Brečko
25 Slavko Maslić
77 Lan Sonjak


Rezervni igralci
99 May Jerko Trkaj V
15 Aleksandros Spiridon Rauter Milenov
20 Jure Flis
24 Jaka Škapin
27 Žiga Čater
30 Aleš Poljanšek
82 Alen Popović

Trener
Predrag Vasič

Trener
Saša Bakarić

Sodnik
Uroš Ivanović

Zadetki
Leon Šiljeg 1 : 0 22'
Leon Šiljeg 2 : 0 49'
Aleksandar Sven Kusić 3 : 0 70'
Jure Novak 3 : 1 87'

Dogodki
Filip Stegu 31'
Menjava Poljanšek /  Sonjak 46'
Aleš Poljanšek 49'
Menjava Kusić /  Petek 55'
Menjava Škapin /  Maslić 57'
Menjava Štante /  Stegu 62'
Menjava Rauter Milenov /  Mojzeš 65'
Menjava Čater /  GOLTNIK 74'
Menjava Benedejčič /  Hodnik 76'
Menjava Drobne /  Krajnc 80'
Menjava Selič /  Šiljeg 80'
Tjaš Štante 81'
Menjava Popović /  Vrbovšek 86'
Maj Drobne 88'

10. krog
Ketty Emmi&Impol Bistrica 3 : 0 Brežice 1919
Drava Ptuj 7 : 3 Avto Rajh Ljutomer
Šampion Trgovine Jager 3 : 1 Združena Savinjska
Krško 4 : 0 Malečnik
NK Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 1 Novogradnje MB Tabor

LESTVICA
1 NK Fužinar SIJ Ravne Systems 16 36
2 Drava Ptuj 16 36
3 Ketty Emmi&Impol Bistrica 16 32
4 Brežice 1919 16 31
5 Novogradnje MB Tabor 16 28
6 Šampion Trgovine Jager 16 20
7 Avto Rajh Ljutomer 16 18
8 Združena Savinjska 16 17
9 Krško 16 13
10 Malečnik 16 1

STRELCI
1. Nejc Krivec 15
2. Klemen Mlakar 13
3. Lev Sirk 12
4. Nejc Kop 11
5. Marko Domagoj Jadrić 10
Leon Šiljeg 10
7. Nik Gašper Hodnik 9
8. Timon Regvar 8
Nik Brence 8
10. Roko Begonja 7
11. Tomaž Novak 6
Ikenna Divine Igwe 6
Liam Doplihar 6
Anej Rudolf 6
Matevž Šega 6
Domen Strgar 6
Matic Kotnik 6
Maks Markelc 6
19. Lovro Markoli 5
Denis Kosi 5

DELI NA