8. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  15.09.2023 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Gorica

1 : 0

Kety Emmi&Impol Bistrica


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Kurtušič Igor (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Gorica
N
Gorica 0 : 0 Triglav Kranj
Z
Gorica 4 : 1 Ilirija 1911
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 5 Gorica
Z
Gorica 2 : 0 Krka
Z
Dravinja 0 : 1 Gorica
Kety Emmi&Impol Bistrica
N
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 Primorje eMundia
N
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 5 Gorica
Z
Ilirija 1911 0 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 3 Triglav Kranj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 2 2 0 0 6
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2 0 0 2 1
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 1 1 0 0 1
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Gorica 1 1 0 0 5
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1 0 0 1 1



Vse medsebojne tekme

23/24  23.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 30.03.2024, ob 15.30  Kety Emmi&Impol Bistrica - Gorica 1:5  (1:2) 
23/24  8.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 15.09.2023, ob 16.00  Gorica - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:0  (0:0) 

8. krog
Gorica 1 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Nafta 1903
Triglav Kranj 0 : 0 Ilirija 1911
TKK Tolmin 3 : 0 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 Krka
Primorje eMundia 2 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 1 : 2 Jadran Dekani
Brinje Grosuplje 1 : 3 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Nafta 1903 25 51
2 Beltinci Klima Tratnjek 25 50
3 Gorica 25 48
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 25 42
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Jadran Dekani 25 29
11 Dravinja 25 28
12 TKK Tolmin 25 27
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 13
3. Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 10
Tihomir Maksimović 10
Adriano Bloudek 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Marko Brkić 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Kebba Kebell Suso 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
18. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6

DELI NA