6. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  02.09.2023 ob 16.30

Primorje eMundia

3 : 0

Nafta 1903


Sodniki: Balažič Dejan (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje eMundia
N
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 1 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 2 : 1 Krka
N
Dravinja 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 4 : 1 Jadran Dekani
P
Nafta 1903 2 : 0 Primorje eMundia
Nafta 1903
P
Nafta 1903 3 : 4 Brinje Grosuplje
P
TKK Tolmin 2 : 1 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Z
Tabor Sežana 0 : 4 Nafta 1903
Z
Nafta 1903 2 : 0 Primorje eMundia


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 7 2 2 3 8
ND Lendava 1903 7 3 2 2 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 3 1 1 1 4
ND Lendava 1903 3 1 1 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 1 1 2 4
ND Lendava 1903 4 2 1 1 6



Vse medsebojne tekme

23/24  21.krog  Lendava, Športni park Lendava, 16.03.2024, ob 17.30  Nafta 1903 - Primorje 2:0  (1:0) 
23/24  6.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 02.09.2023, ob 16.30  Primorje - ND Lendava 1903 3:0  (1:0) 
22/23  16.krog  Lendava, Športni park Lendava, 13.11.2022, ob 13.30  Nafta 1903 - Primorje 2:4  (0:2) 
22/23  1.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 30.07.2022, ob 18.00  Primorje - ND Lendava 1903 0:3  (0:1) 
21/22  19.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 05.03.2022, ob 14.30  Primorje - ND Lendava 1903 1:1  (1:1) 
21/22  4.krog  Lendava, Športni park Lendava, 21.08.2021, ob 17.00  Nafta 1903 - Primorje 0:0  (0:0) 
20/21  2.krog  Lendava, Športni park Lendava, 15.08.2020, ob 17.00  Nafta 1903 - Primorje 2:0  (1:0) 

6. krog
Gorica 3 : 0 Dravinja
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 3 Jadran Dekani
Primorje eMundia 3 : 0 Nafta 1903
Tabor Sežana 1 : 1 Rudar Velenje
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Vitanest Bilje
Triglav Kranj 2 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Ilirija 1911 1 : 1 Krka
TKK Tolmin 0 : 3 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Nafta 1903 25 51
2 Beltinci Klima Tratnjek 25 50
3 Gorica 25 48
4 Primorje eMundia 25 47
5 Triglav Kranj 25 44
6 Brinje Grosuplje 25 42
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 25 38
8 Rudar Velenje 25 31
9 Vitanest Bilje 25 29
10 Jadran Dekani 25 29
11 Dravinja 25 28
12 TKK Tolmin 25 27
13 Fužinar SIJ Ravne Systems 25 24
14 Krka 25 23
15 Ilirija 1911 25 22
16 Tabor Sežana 25 22

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Stjepan Oštrek 13
3. Ricard Fernandez Betriu 12
4. Ismir Nadarević 10
Tihomir Maksimović 10
Adriano Bloudek 10
Lan Piskule 10
8. Robert Čakš 9
Jaša Martinčič 9
10. Luka Baruca 8
11. Franci Perko 7
Marko Brkić 7
Aleks Stojaković 7
Nejc Močnik 7
Kebba Kebell Suso 7
Ante Kuliš 7
Ikenna Divine Igwe 7
18. Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 6
Matic Zavnik 6

DELI NA