6. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  02.09.2023 ob 16.30

Fužinar SIJ Ravne Systems

0 : 3

Jadran Dekani


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Tušak Nejc (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 200
Fužinar SIJ Ravne Systems
13 Tilen Marčič V
4 Luka Verbič
7 Murat Bajraj
8 Matija Carl
14 Gašper Gaberšek Rotovnik
16 Andrei Sintean
19 Razvan Andrei Morariu
21 Kristjan Irmančnik
23 Matevž Turkuš K
24 Din Gutić
32 Matic Turičnik


Rezervni igralci
88 Marko Deronja V
5 Martin Hovnik
9 Deen Adrović
10 Ikenna Divine Igwe
20 Mario Kvesić
73 Milan Edhil Place

Jadran Dekani
1 Darko Gabrić V
7 Rob Rudonja
8 Kebba Kebell Suso
10 Nik Fortuna
11 Kristijan Meštrić K
15 Matija Burin
23 Aleksa Marković
28 Alen Dizdarević
33 Rok Ljutić
80 Leon Sever
99 Erik Galina


Rezervni igralci
12 Denis Zulić V
2 Jure Zupan
9 Nace Koprivnik
13 Mark Florenin Klavora
17 Leon Djerdji Pavše
20 Rok Božič
22 Rai Rudonja
90 Medin Ibričić
97 Tilen Jurman

Trener
Anton Tomažič

Trener
Alen Ščulac

Sodnik
Darjan Kovačič

Zadetki
Leon Sever (11m) 0 : 1 6'
Kebba Kebell Suso 0 : 2 12'
Nik Fortuna 0 : 3 47'

Dogodki
Kebba Kebell Suso 23'
Matic Turičnik 26'
Menjava Igwe /  Morariu 33'
Matija Carl 53'
Matija Burin 55'
Menjava Jurman /  Suso 58'
Kristjan Irmančnik 66'
Menjava Adrović /  Turičnik 69'
Menjava Kvesić /  Bajraj 69'
Menjava Hovnik /  Sintean 69'
Menjava Rudonja /  Sever 76'
Menjava Ibričić /  Meštrić 76'
Martin Hovnik 78'
Menjava Djerdji Pavše /  Fortuna 82'
Menjava Florenin Klavora /  Galina 82'
Medin Ibričić 83'

6. krog
Gorica 3 : 0 Dravinja
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 3 Jadran Dekani
Primorje eMundia 3 : 0 Nafta 1903
Tabor Sežana 1 : 1 Rudar Velenje
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Vitanest Bilje
Triglav Kranj 2 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Ilirija 1911 1 : 1 Krka
TKK Tolmin 0 : 3 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Tihomir Maksimović 10
Toni Lun Bončina 10
4. Robert Čakš 9
Stjepan Oštrek 9
6. Lan Piskule 7
Adriano Bloudek 7
Kebba Kebell Suso 7
Ismir Nadarević 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
Nejc Močnik 6
Jaša Martinčič 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Ikenna Divine Igwe 5
Josip Krznarić 5
Marko Brkić 5
Filip Kosić 5

DELI NA