16. krog |  Dob, Športni park Dob |  02.11.2019 ob 14.00

Roltek Dob

1 : 0

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Bubek Alen (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Mitrovič Milan
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Roltek Dob
N
Brda 3 : 3 Roltek Dob
P
Roltek Dob 0 : 1 Krka
N
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Z
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Roltek Dob 4 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 3 : 2 Rogaška
Z
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Z
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
P
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 4 Fužinar Vzajemci


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 6 2 0 4 8
KNK Fužinar, socialno podjetje 6 4 0 2 10
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 3 1 0 2 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 0 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Roltek Dob 3 1 0 2 4
KNK Fužinar, socialno podjetje 3 2 0 1 5



Vse medsebojne tekme

19/20  16.krog  Dob, Športni park Dob, 02.11.2019, ob 14.00  Roltek Dob - Fužinar Vzajemci 1:0  (0:0) 
19/20  1.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 27.07.2019, ob 17.30  Fužinar Vzajemci - Roltek Dob 2:1  (2:0) 
18/19  22.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 06.04.2019, ob 16.30  Fužinar Vzajemci - Roltek Dob 2:1  (0:0) 
18/19  7.krog  Dob, Športni park Dob, 15.09.2018, ob 16.00  Roltek Dob - Fužinar 0:1  (0:0) 
17/18  27.krog  Dob, Športni park Dob, 05.05.2018, ob 17.00  Roltek Dob - Fužinar Ravne Systems 3:4  (1:1) 
17/18  12.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 21.10.2017, ob 15.00  Fužinar Ravne Systems - Roltek Dob 1:2  (1:1) 

16. krog
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Gorica
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
Koper 4 : 0 Krka
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA