Testni števec EURO 2024
1.krog |
30.07.2023 ob 11.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 1 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
2.krog |
04.10.2023 ob 16.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 1 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
3.krog |
11.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 6 : 1 | Rudar Velenje |
4.krog |
16.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Hotiza | Nafta 1903 | 1 : 4 | NK Brinje-Grosuplje |
5.krog |
21.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 2 | Domžale |
6.krog |
06.09.2023 ob 18.00 |
Športni park Svoboda, Ljubljana | Bravo Mastercard | 1 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
7.krog |
02.09.2023 ob 17.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 2 : 2 | Mura |
8.krog |
15.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 3 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
9.krog |
25.09.2023 ob 19.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Celje |
10.krog |
01.10.2023 ob 15.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Gorica |
11.krog |
06.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 2 : 3 | NK Brinje-Grosuplje |
12.krog |
14.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Aluminij |
13.krog |
22.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 1 : 0 | NK Brinje-Grosuplje |
14.krog |
30.10.2023 ob 14.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 0 : 1 | Maribor |
15.krog |
03.11.2023 ob 14.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 1 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
16.krog |
25.11.2023 ob 13.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 0 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
17.krog |
02.12.2023 ob 13.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 2 : 1 | ND Ilirija |
18.krog |
09.12.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 2 : 7 | NK Brinje-Grosuplje |
19.krog |
25.02.2024 ob 14.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 4 : 1 | Nafta 1903 |
20.krog |
28.02.2024 ob 13.00 |
Športni park Domžale - pomožno igr. | Domžale | 2 : 1 | Brinje Grosuplje |
21.krog |
11.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT | Brinje Grosuplje | 1 : 2 | Bravo Mastercard |
22.krog |
16.03.2024 ob 13.30 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 1 : 2 | Brinje Grosuplje |
23.krog |
01.04.2024 ob 14.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 2 | Krka |
24.krog |
07.04.2024 ob 17.30 |
Štadion Z'dežele | A2S Celje | 4 : 0 | Brinje Grosuplje |
25.krog |
15.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 0 : 0 | Brinje Grosuplje |
26.krog |
19.04.2024 ob 14.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 4 : 0 | Kalcer Radomlje |
27.krog |
28.04.2024 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 3 : 1 | Brinje Grosuplje |
28.krog |
06.05.2024 ob 17.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 2 : 0 | Olimpija Ljubljana |
29.krog |
10.05.2024 ob 17.30 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 1 : 0 | Brinje Grosuplje |
30.krog |
15.05.2024 ob 17.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 3 : 2 | Koper |
BRINJE-GROSUPLJE |
---|
Ob Grosupeljščici 19 1290 Grosuplje tel: fax: email: info@nkbrinje.si www: www.nogometniklub-brinje.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Aljaž Zalaznik | 12 |
2. | Aleks Ristić | 9 |
3. | Nik Zrnec | 8 |
4. | Aleks Stojaković | 5 |
5. | Filip Ježovita | 3 |
Tin Jurić | 3 | |
David Vitamvas | 3 | |
Anel Islamagić | 3 | |
9. | Clint Anthony Francis | 2 |
Miha Piškur | 2 | |
Val Močnik | 2 | |
Liam Strnad | 2 | |
13. | Žiga Plavčak | 1 |
Sergej Lazarević | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Maribor | 30 | 68 | |
2 | Mura | 30 | 63 | |
3 | Olimpija Ljubljana | 30 | 58 | |
4 | A2S Celje | 30 | 55 | |
5 | Brinje Grosuplje | 30 | 52 | |
6 | Domžale | 30 | 47 | |
7 | Bravo Mastercard | 30 | 42 | |
8 | Koper | 30 | 40 | |
9 | Kalcer Radomlje | 30 | 36 | |
10 | Rudar Velenje Korektbau | 30 | 35 | |
11 | Aluminij | 30 | 35 | |
12 | Krka | 30 | 34 | |
13 | Ilirija Extra-Lux | 30 | 33 | |
14 | Gorica | 30 | 30 | |
15 | Nafta 1903 | 30 | 26 | |
16 | Tabor Sežana | 30 | 21 |