19. krog |  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT |  25.02.2024 ob 14.00

Aluminij

3 : 0

Tabor Sežana


Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik), Močivnik Joži (1. pomoč), Marin Jan (2. pomoč)
Delegat: Grabar Boris
Št. gledalcev: 50
Aluminij
1 Jan Petek V
2 Alen Colnarič K
6 Marko Simonič
7 Črt Vuković
8 Aleks Repina
10 Maj Škoflek
14 Lan Mesarič
16 Rene Škerget
19 Domen Brumec
20 Enej Kramberger
48 Klemen Rahle


Rezervni igralci
28 Lan Jovanović V
3 Luka Schaubach
5 Nikola Popović
11 Leo Čeh
42 Jaka Žerjav
86 Din Glodić
99 Žiga Kosar

Tabor Sežana
1 Benjamin Žerak V
4 Jan Kalšek K
5 Patrik Malkoč
8 Matevž Vrabec
9 Mihajlo Pavlović
10 Mark Vuleta
11 Zafirmamy Jeremia Solomon Eddy
14 Filip Kompare
15 Ros Ukmar
16 Vid Rupnik
20 Miha Morelj


Rezervni igralci
12 Miloš Medić V
2 Lorenzo Marrone
3 Naj Plavšič Vajde
6 David Brajko
7 Tilen Starc
13 Daniel Ćelić
17 Lev Gorec
18 Noah Fernetti
19 Adnan Jakupović

Trener
Simon Vidovič

Trener
Uroš Barut

Sodnik
Matic Kordež

Zadetki
Klemen Rahle 1 : 0 37'
Rene Škerget 2 : 0 74'
Rene Škerget 3 : 0 91'

Dogodki
Matevž Vrabec 39'
Menjava Fernetti /  Kompare 60'
Menjava Glodić /  Repina 64'
Menjava Ćelić /  Vuleta 66'
Menjava Čeh /  Vuković 73'
Jan Kalšek 75'
Menjava Jakupović /  Malkoč 79'
Menjava Marrone /  Ukmar 79'
Menjava Popović /  Colnarič 79'
Menjava Starc /  Morelj 84'
Menjava Žerjav /  Brumec 85'
Menjava Schaubach /  Rahle 89'

19. krog
Kalcer Radomlje 0 : 4 Ilirija Extra-Lux
Mura 0 : 4 Bravo Mastercard
Krka 2 : 3 Domžale
Gorica 1 : 0 Rudar Velenje Korektbau
Maribor 1 : 1 A2S Celje
Olimpija Ljubljana 2 : 2 Koper
Aluminij 3 : 0 Tabor Sežana
Brinje Grosuplje 4 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Maribor 25 53
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 25 43
5 Domžale 25 40
6 A2S Celje 24 40
7 Koper 25 36
8 Kalcer Radomlje 25 35
9 Bravo Mastercard 25 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 25 21
15 Gorica 25 21
16 Tabor Sežana 24 20

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Aldin Jakupović 13
4. Matej Malenšek 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Niko Grlić 12
8. Denis Nikić 11
Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
11. Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Niko Kasalo 9
19. Nik Zrnec 8
Tine Čuk 8

DELI NA