27. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  27.04.2024 ob 18.00  | Prenos: Stream nzs.si

Nafta 1903

0 : 0

Rudar Velenje


Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Rumež Aleš (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 400
Nafta 1903
99 Ervin Németh V
2 Josip Vuica
4 Olivér Dinnyés
9 Toni Lun Bončina
10 Stjepan Oštrek
11 Maj Plej
14 Mitja Novinič K
20 Žan Bešir
37 Mihael Rebernik
77 Blaž Urh
95 Dávid Zoltán Gergő


Rezervni igralci
1 Luka Andrašec V
5 Marko Čuček Bezjak
15 Stjepan Igrec
16 Lóránt Sebestyén
19 Blaž Sintič
23 Žan Kumer
27 Tin Polić
44 Anej Horvat
70 Niko Zamuda

Rudar Velenje
1 David Šugić V
2 Žiga Dajčman
3 Matevž Medič Slaček
6 Miha Sitar
7 Sandro Zukić
17 Amadej Vošnjak K
19 Eric Preljevic
22 Stian Džumhur
27 Dejan Kantužer
30 Borna Panić
33 Bratislav Djukić


Rezervni igralci
31 Jure Ribič V
8 Duje Pešić
9 Adriano Bloudek
10 Urh Gaber Majcenovič
13 Žan Florjanc
23 Jure Matjašič
24 Zdravko Šeparović

Trener
József Bozsik

Trener
Simon Sešlar

Sodnik
Nejc Gergič

Zadetki

Dogodki
Menjava Kumer /  Plej 1'
Menjava Bloudek /  Preljevic 64'
Menjava Igrec /  Bončina 66'
Menjava Polić /  Vuica 66'
Mitja Novinič 66'
Menjava Florjanc /  Džumhur 72'
Menjava Matjašič /  Vošnjak 72'
Menjava Pešić /  Panić 83'
Menjava Horvat /  Rebernik 87'
Adriano Bloudek 92'

27. krog
Ilirija 1911 2 : 0 Tabor Sežana
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Triglav Kranj
Dravinja 0 : 4 Brinje Grosuplje
Krka 2 : 2 TKK Tolmin
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
Jadran Dekani 2 : 2 Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA