8. krog |  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica |  15.09.2023 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Gorica

1 : 0

Kety Emmi&Impol Bistrica


Sodniki: Kovačič Darjan (glavni sodnik), Kurtušič Igor (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 100
Gorica
92 Alen Jurca V
9 Žan Leban
14 Matteo Tomiček
17 Miha Žejen
24 Tilen Vendramin
37 Sebastian Lesjak
43 Darko Hrka
52 Luka Vekić
55 Nejc Mevlja K
90 Darius Daniel Jalinous
97 Luka Baruca


Rezervni igralci
31 Dennis Zeriali V
8 Anej Gleščič
18 Franco Dario Bustos Glavas
20 Taj Rožič Šuligoj
21 Mattia De Bernardi
28 Denis Bjelkić
30 Alen Korošec
80 Mark Gomizelj
99 Zahid Ilijazi

Kety Emmi&Impol Bistrica
1 Kristijan Župić V
2 Rok Rozman
3 Domen Zajšek
5 Lan Vidmar K
6 Matevž Križnik
8 Nejc Bračko
10 Jaša Martinčič
11 Andraž Borovnik
18 Edvin Krupić
47 Enej Kapun
55 Ante Kuliš


Rezervni igralci
12 Primož Fridrih V
7 Tomi Gobec
9 Chidera Henry Nwoga
17 Žiga Pesjak
19 Mateo Katić
20 Luka Pršo
27 Maj Lorbek
66 Rok Frešer

Trener
Miran Srebrnič

Trener

Sodnik
Darjan Kovačič

Zadetki
Nejc Mevlja 1 : 0 75'

Dogodki
Sebastian Lesjak 42'
Menjava Gobec /  Kapun 59'
Luka Vekić 62'
Menjava Frešer /  Krupić 69'
Menjava Nwoga /  Kuliš 69'
Menjava De Bernardi /  Baruca 80'
Menjava Bustos Glavas /  Lesjak 80'
Franco Dario Bustos Glavas 81'
Menjava Pršo /  Bračko 88'
Menjava Pesjak /  Križnik 88'
Menjava Gomizelj /  Vekić 90'
Menjava Rožič Šuligoj /  Leban 90'

8. krog
Gorica 1 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Nafta 1903
Triglav Kranj 0 : 0 Ilirija 1911
TKK Tolmin 3 : 0 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 Krka
Primorje eMundia 2 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 1 : 2 Jadran Dekani
Brinje Grosuplje 1 : 3 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Beltinci Klima Tratnjek 19 39
2 Nafta 1903 19 39
3 Primorje eMundia 19 36
4 Gorica 19 34
5 Triglav Kranj 19 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 19 30
7 Brinje Grosuplje 19 29
8 Jadran Dekani 19 27
9 TKK Tolmin 19 23
10 Vitanest Bilje 19 22
11 Rudar Velenje 19 22
12 Krka 19 21
13 Dravinja 19 21
14 Fužinar SIJ Ravne Systems 19 19
15 Ilirija 1911 19 18
16 Tabor Sežana 19 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 11
3. Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Ismir Nadarević 9
Robert Čakš 9
7. Lan Piskule 8
Adriano Bloudek 8
9. Kebba Kebell Suso 7
Jaša Martinčič 7
Nejc Močnik 7
12. Veron Šalja 6
Ante Kuliš 6
Franci Perko 6
Aleks Stojaković 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
17. Chidera Henry Nwoga 5
Žan Bešir 5
Luka Baruca 5
Ikenna Divine Igwe 5

DELI NA