8. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  08.10.2023 ob 15.30

Primorje Gaia Naturelle

0 : 2

ŽNK Ljubljana


Sodniki: Mušić Haris (glavni sodnik), Jovičić Slađana (1. pomoč), Radovanović Blažo (2. pomoč)
Delegat: Mozetič Matjaž
Št. gledalcev: 60
Primorje Gaia Naturelle
12 Taja Vrhovnik V
5 Gaja Bizjak
7 Lara Ferjančič
9 Marija Capuder K
10 Julija Poplašen
11 Sara Ljubič
13 Nika Čefarin
17 Ajda Kličić
19 Metka Markočič
25 Nami Tanjić
28 Zoja Fras


Rezervne igralke
22 Ena Đurić V
2 Maruša Jerkič
26 Žana Breščak

ŽNK Ljubljana
13 Pamela Begić V
3 Jana Intihar
6 Katjuša Kern
10 Gala Dasović Ravnik
11 Tija Zakrajšek
16 Neva Kumalić
18 Tjaša Tibaut
19 Nika Pintarič K
20 Zala Petrič
21 Mirjam Kastelec
22 Ela Andlovic


Rezervne igralke
33 Živa Mikložič V
7 Nika Koprivnikar
28 Karin Miklič
70 Staša Čagran

Trener
Luka Kompara

Trener
Lucija Grad

Sodnik
Haris Mušić

Zadetki
Mirjam Kastelec 0 : 1 15'
Mirjam Kastelec 0 : 2 54'

Dogodki
Menjava Mikložič /  Begić 46'
Menjava Đurić /  Vrhovnik 55'
Menjava Breščak /  Čefarin 65'
Menjava Miklič /  Tibaut 65'
Menjava Čagran /  Intihar 65'
Menjava Koprivnikar /  Andlovic 65'
Menjava Jerkič /  Fras 71'
Nami Tanjić 72'
Zala Petrič 88'
Gala Dasović Ravnik 90'

8. krog
ŽNK Olimpija Ljubljana 6 : 0 ŽNK Cerklje
Primorje Gaia Naturelle 0 : 2 ŽNK Ljubljana
ŽNK Mura Nona 3 : 0 ŽNK Radomlje Medex
Krim 3 : 0 WFC Drava Ptuj

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 12 36
2 ŽNK Olimpija Ljubljana 12 30
3 ŽNK Ljubljana 12 24
4 ŽNK Radomlje Medex 11 20
5 ŽNK Cerklje 12 15
6 Primorje Gaia Naturelle 11 13
7 Krim 11 5
8 WFC Drava Ptuj 11 4
9 ŽNK Gažon 12 4

STRELCI
1. Ana Milović 28
2. Sara Makovec 21
3. Yana Malakhova 18
4. Noelle Vilčnik 17
5. Špela Kolbl 15
6. Neli Hofman 12
Mirjam Kastelec 12
8. Tjaša Tibaut 9
Julija Poplašen 9
10. Katarina Gadnik 8
Josilene De Jesus Matos 8
12. Maja Dimitrijević 7
Izabela Križaj 7
14. Lucija Kos 6
15. Evelina Kos 5
Urška Bratuša 5
Lea Dolinar 5
Thalita Ellen Silva Bomfim 5
Maja Madon 5
20. Gaja Bizjak 4

DELI NA