10. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  24.09.2023 ob 16.00

Beltinci Klima Tratnjek

3 : 0

Dravinja


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Šašivarević Ermin (1. pomoč), Boškič Andrej (2. pomoč)
Delegat: Žalik Danijel
Št. gledalcev: 400
Beltinci Klima Tratnjek
12 Stefan Moćić V
4 Ivan Težački
7 Maksimiljan Zorman
8 Filip Kosić
10 Luka Pihler K
18 Vito Štrakl
23 Luka Sočič
29 Jan Bruno Kralj
31 Henrik Nerguti
47 Alan Kaučič
88 Marin Rantaša


Rezervni igralci
1 Domen Zver V
5 Gašper Vodeb
6 Gal Dvoršak
9 Adis Emruli
11 Bruno Bujan
17 Tian Kosi
19 Denis Leban
20 Jure Kokol
27 Nejc Slokan

Dravinja
1 Domen Mrežar V
6 Tibor Knaus
7 Žan Ramšak K
10 Žiga Čakš
11 Blaž Rožmarič
14 Jan Satler
16 Mateo Koprivc
21 Luka Privošnik
26 Luka Petek
31 Matic Kopač
77 Aljaž Vodopivec


Rezervni igralci
12 Nejc Vovko V
23 Matic Skrbinšek V
3 Tim Mikša
5 Jakob Tič
8 Žan Napotnik
9 Davorin Gosak
20 Nik Rauter
22 Aleksandar Radić

Trener
Damjan Gajser

Trener
Almir Sulejmanović

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Alan Kaučič 1 : 0 22'
Filip Kosić (11m) 2 : 0 59'
Adis Emruli 3 : 0 84'

Dogodki
Menjava Tič /  Petek 46'
Luka Sočič 54'
Blaž Rožmarič 61'
Alan Kaučič 61'
Menjava Gosak /  Čakš 63'
Menjava Rauter /  Rožmarič 63'
Davorin Gosak 64'
Menjava Napotnik /  Tič 72'
Menjava Emruli /  Kralj 72'
Menjava Bujan /  Pihler 80'
Menjava Vodeb /  Nerguti 80'
Filip Kosić 85'
Menjava Dvoršak /  Zorman 87'
Menjava Leban /  Kosić 87'

10. krog
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 2 Ilirija 1911
Primorje eMundia 2 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
Tabor Sežana 0 : 2 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Dravinja
TKK Tolmin 2 : 2 Jadran Dekani
Triglav Kranj 0 : 3 Gorica
Vitanest Bilje 2 : 2 Rudar Velenje
Brinje Grosuplje 1 : 3 Nafta 1903

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA