10. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  24.09.2023 ob 16.00

Beltinci Klima Tratnjek

3 : 0

Dravinja


Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Šašivarević Ermin (1. pomoč), Boškič Andrej (2. pomoč)
Delegat: Žalik Danijel
Št. gledalcev: 400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 6 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Gorica 1 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 Krka
Dravinja
Z
Nafta 1903 0 : 2 Dravinja
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
N
Vitanest Bilje 0 : 0 Dravinja
P
Dravinja 0 : 4 Brinje Grosuplje
N
TKK Tolmin 1 : 1 Dravinja


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 2 2 0 0 5
ND Dravinja 2 0 0 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 1 1 0 0 3
ND Dravinja 1 0 0 1 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 1 1 0 0 2
ND Dravinja 1 0 0 1 0



Vse medsebojne tekme

23/24  25.krog  Slovenske Konjice, ŠRC Dobrava, 14.04.2024, ob 17.00  Dravinja - Beltinci Klima Tratnjek 0:2  (0:2) 
23/24  10.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 24.09.2023, ob 16.00  Beltinci Klima Tratnjek - ND Dravinja 3:0  (1:0) 

10. krog
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 2 Ilirija 1911
Primorje eMundia 2 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
Tabor Sežana 0 : 2 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Dravinja
TKK Tolmin 2 : 2 Jadran Dekani
Triglav Kranj 0 : 3 Gorica
Vitanest Bilje 2 : 2 Rudar Velenje
Brinje Grosuplje 1 : 3 Nafta 1903

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA