9. krog |  Ljubljana, Športni park Kodeljevo |  09.10.2021 ob 15.00

Slovan

  :  

Arol Škofja Loka


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Slovan
P
Tinex Šenčur 9 : 3 Slovan
P
Slovan 1 : 3 Eksist Žiri
P
Fama Vipava 2 : 1 Slovan
N
Slovan 2 : 2 Adria
P
Šobec Lesce 3 : 2 Slovan
Arol Škofja Loka
Z
Arol Škofja Loka 2 : 1 Svoboda Ljubljana
P
Brinje Grosuplje 4 : 0 Arol Škofja Loka
P
Tinex Šenčur 5 : 0 Arol Škofja Loka
N
Arol Škofja Loka 1 : 1 Sava Kranj
P
Eksist Žiri 1 : 0 Arol Škofja Loka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 4 3 1 0 11
Ločan Škofja Loka 4 0 1 3 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 2 1 1 0 5
Ločan Škofja Loka 2 0 1 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Slovan 2 2 0 0 6
Ločan Škofja Loka 2 0 0 2 1



Vse medsebojne tekme

2.SKL Z 14/15  24.krog  Škofja Loka, Puštal, 17.05.2015, ob 15.30  - 1:2  (1:2) 
2.SML Z 14/15  24.krog  Škofja Loka, Puštal, 17.05.2015, ob 17.30  - 0:4  (0:1) 
2.SML Z 14/15  11.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 02.11.2014, ob 14.00  - 3:0  (0:0) 
2.SKL Z 14/15  11.krog  Ljubljana - Kodeljevo, Igrišče z umetno travo, 02.11.2014, ob 12.00  - 2:2  (0:2) 

9. krog
Slovan  :  Arol Škofja Loka
Brda  :  TKK Tolmin
Postojna  :  Brinje Grosuplje
Sava Kranj  :  Tinex Šenčur
Elta Izola  :  Eksist Žiri
Svoboda Ljubljana  :  Fama Vipava
Šobec Lesce  :  Adria

LESTVICA
1 Fama Vipava 6 16
2 Tinex Šenčur 6 11
3 Elta Izola 5 11
4 TKK Tolmin 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Eksist Žiri 6 9
7 Brinje Grosuplje 5 8
8 Brda 6 7
9 Adria 6 6
10 Svoboda Ljubljana 6 5
11 Postojna 6 4
12 Sava Kranj 6 4
13 Slovan 6 4
14 Arol Škofja Loka 5 4

STRELCI
1. Samo Kokalj 8
2. Grega Debenjak 6
3. Miha Kopatin 5
4. Luka Hvasti 4
Kevin Tomšič 4
6. Tomaž Rodica 3
Boštjan Klepac 3
Alen Keranović 3
Tjaš Šifrar 3
Rok Mlakar 3
Ibrahim Arafat Mensah 3
Romario Cekaj 3
13. Pavle Siječo 2
Fils Wembolowa Yangala 2
Maj Šolaja 2
Matija Kalizan 2
Matej Čož 2
Din Zulić 2
Grega Rihtar 2
Domen Klančnik 2

DELI NA