11. krog |  Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce |  24.04.2021 ob 17.00

Šobec Lesce

1 : 5

TKK Tolmin


Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Frece Tine (1. pomoč), Majhen Matija (2. pomoč)
Delegat: Kužnik Iztok
Št. gledalcev: 1
Šobec Lesce
88 Jure Patljak K V
2 Sebastjan Bohinec
3 Rok Strašek
4 Boštjan Gaberšček
6 Miha Kolenc
8 Miha Rozman
11 Rok Mlakar
13 Luka Škrlep
53 Nal Strajnar
77 Jakob Lužar
99 Izidor Erazem Kamšek


Rezervni igralci
1 Juš Rooss V
5 Matija Janc
7 Maks Fister
9 Žan Černivec
21 Gašper Lavtar
22 Matej Pernuš

TKK Tolmin
1 Matej Mavrič V
3 Gregor Kos
4 Jani Šturm
6 Danjel Rakušček
8 Bine Kavčič
9 Matic Perše
10 Tine Kravanja K
11 Goran Trivunović
17 Nejc Kumer
20 Grega Debenjak
22 Nejc Kolman


Rezervni igralci
7 Žiga Jančič
12 Jaka Konec
18 Luka Rutar
19 Mehdi Naël Tavasoli Kalebasti

Trener
Matjaž Gale

Trener
Borut Jermol

Sodnik
Božo Kondić

Zadetki
Goran Trivunović 0 : 1 4'
Izidor Erazem Kamšek 1 : 1 9'
Goran Trivunović 1 : 2 11'
Goran Trivunović 1 : 3 13'
Grega Debenjak 1 : 4 68'
Žiga Jančič 1 : 5 88'

Dogodki
Jakob Lužar 23'
Rok Strašek 35'
Nejc Kolman 41'
Menjava Černivec /  Lužar 46'
Menjava Fister /  Strajnar 70'
Menjava Tavasoli Kalebasti /  Debenjak 70'
Menjava Jančič /  Trivunović 70'
Menjava Janc /  Bohinec 79'
Menjava Pernuš /  Mlakar 79'
Menjava Rutar /  Kolman 79'
Menjava Konec /  Mavrič 79'

11. krog
Svoboda Ljubljana 0 : 3 Ilirija 1911
Sava Kranj 1 : 1 Adria
Postojna 0 : 2 Brinje Grosuplje
Šobec Lesce 1 : 5 TKK Tolmin
Arol Škofja Loka 2 : 0 Žiri
Elta Izola 6 : 1 Zagorje
Fama Vipava 3 : 3 Tinex Šenčur

LESTVICA
1 Ilirija 1911 12 34
2 Elta Izola 12 26
3 Brinje Grosuplje 12 23
4 Postojna 12 22
5 Tinex Šenčur 12 21
6 Svoboda Ljubljana 12 21
7 Fama Vipava 12 19
8 TKK Tolmin 12 17
9 Adria 12 16
10 Sava Kranj 12 14
11 Arol Škofja Loka 12 11
12 Šobec Lesce 12 6
13 Žiri 12 5
14 Zagorje 12 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 10
3. Ladislav Stanko 9
Jaka Štromajer 9
Dejan Djermanović 9
6. Lan Piskule 7
7. Al Mahič 6
Tomaž Rodica 6
Samo Kokalj 6
Tilen Leban 6
Romario Cekaj 6
12. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Izidor Erazem Kamšek 5
Armin Pašić 5
Matej Žižmond 5
16. Nik Masten 4
Matic Povh 4
Ervin Jogić 4
Tine Kravanja 4
Kevin Tomšič 4

DELI NA