Sodniki: | Kondić Božo (glavni sodnik), Frece Tine (1. pomoč), Majhen Matija (2. pomoč) |
Delegat: | Kužnik Iztok |
Št. gledalcev: | 1 |
Šobec Lesce | |||
---|---|---|---|
N |
Šobec Lesce | 2 : 2 | Arol Škofja Loka |
P |
Žiri | 2 : 1 | Šobec Lesce |
N |
Šobec Lesce | 2 : 2 | Zagorje |
P |
TKK Tolmin | 6 : 0 | Šobec Lesce |
P |
Šobec Lesce | 0 : 6 | Adria |
TKK Tolmin | |||
---|---|---|---|
Z |
TKK Tolmin | 2 : 0 | Adria |
Z |
Sava Kranj | 2 : 4 | TKK Tolmin |
Z |
TKK Tolmin | 5 : 1 | Arol Škofja Loka |
P |
Žiri | 1 : 0 | TKK Tolmin |
Z |
TKK Tolmin | 6 : 0 | Šobec Lesce |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NK Lesce | 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | ||
NK Tolmin | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Lesce | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | ||
NK Tolmin | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
NK Lesce | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
NK Tolmin | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 |
22/23 | 20.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 15.04.2023, ob 16.30 | TKK Tolmin | - | NK Lesce | 1:0 | (1:0) |
22/23 | 7.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 24.09.2022, ob 16.00 | Šobec Lesce | - | NK Tolmin | 0:1 | (0:0) |
21/22 | 14.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 13.11.2021, ob 14.00 | Šobec Lesce | - | NK Tolmin | 1:1 | (0:1) |
21/22 | 1.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 14.08.2021, ob 17.00 | TKK Tolmin | - | NK Lesce | 3:2 | (2:1) |
20/21 | 16.krog | Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 22.05.2021, ob 17.00 | TKK Tolmin | - | NK Lesce | 6:0 | (2:0) |
20/21 | 11.krog | Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce, 24.04.2021, ob 17.00 | Šobec Lesce | - | NK Tolmin | 1:5 | (1:3) |
09/10 | 14.krog | Tolmin, Na Brajdi, 14.11.2009, ob 12.30 | - | NK Lesce | 4:2 | (2:0) | |
09/10 | 1.krog | Lesce, Na Žagi, 15.08.2009, ob 17.30 | - | NK Tolmin | 1:1 | (0:1) |
11. krog | ||
---|---|---|
Svoboda Ljubljana | 0 : 3 | Ilirija 1911 |
Sava Kranj | 1 : 1 | Adria |
Postojna | 0 : 2 | Brinje Grosuplje |
Šobec Lesce | 1 : 5 | TKK Tolmin |
Arol Škofja Loka | 2 : 0 | Žiri |
Elta Izola | 6 : 1 | Zagorje |
Fama Vipava | 3 : 3 | Tinex Šenčur |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Ilirija 1911 | 19 | 52 | |
2 | Elta Izola | 19 | 42 | |
3 | Tinex Šenčur | 19 | 34 | |
4 | Brinje Grosuplje | 19 | 33 | |
5 | Fama Vipava | 19 | 29 | |
6 | Postojna | 19 | 25 | |
7 | Svoboda Ljubljana | 19 | 22 | |
8 | TKK Tolmin | 19 | 35 | |
9 | Žiri | 19 | 26 | |
10 | Adria | 19 | 24 | |
11 | Sava Kranj | 19 | 23 | |
12 | Arol Škofja Loka | 19 | 17 | |
13 | Šobec Lesce | 19 | 11 | |
14 | Zagorje | 19 | 3 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Dejan Djermanović | 16 |
2. | Aleksandar Đokić | 13 |
3. | Ladislav Stanko | 12 |
Matej Žižmond | 12 | |
5. | Milan Đajič | 11 |
Grega Debenjak | 11 | |
7. | Tomaž Rodica | 10 |
Samo Kokalj | 10 | |
Jaka Štromajer | 10 | |
10. | Goran Trivunović | 9 |
11. | Izidor Erazem Kamšek | 8 |
Ermin Čamdžić | 8 | |
Lan Piskule | 8 | |
Armin Pašić | 8 | |
15. | Kristjan Sredojević | 7 |
Al Mahič | 7 | |
17. | Bine Kavčič | 6 |
Jan Koblar | 6 | |
Nermin Beganović | 6 | |
Boštjan Frelih | 6 |