8. krog |  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT |  PRELOŽENO

Olimpija Ljubljana

  :  

Bravo Mastercard

Sodniki: Jerman Danijel (glavni sodnik), Radujko Đorđe (1. pomoč), Mask Sara (2. pomoč)
Delegat: Drečnik Davor
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Olimpija Ljubljana
N
Olimpija Ljubljana 0 : 0 Aluminij
N
Domžale 1 : 1 Olimpija Ljubljana
Z
Koper 0 : 1 Olimpija Ljubljana
P
Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
Z
A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 4 : 0 Gorica
P
Kalcer Radomlje 2 : 0 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
Z
Drava Ptuj 0 : 2 Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 0 : 2 Brinje Grosuplje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 19 7 5 7 24
Bravo 19 7 5 7 22
 
Stadion Stožice Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 9 3 1 5 11
Bravo 9 5 1 3 15
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Olimpija Ljubljana 10 4 4 2 13
Bravo 10 2 4 4 7



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 27.10.2019, ob 10.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 1:1  (0:0) 
18/19  16.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 02.03.2019, ob 12.30  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 0:0  (0:0) 
18/19  3.krog  Ljubljana, Športni park Kodeljevo, 14.11.2018, ob 14.00  Olimpija Ljubljana - Bravo Publikum 2:0  (2:0) 
17/18  14.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 12.11.2017, ob 12.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 2:1  (1:0) 
17/18  1.krog  Ljubljana, Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT, 23.08.2017, ob 17.00  Olimpija Ljubljana - Bravo Publikum 1:3  (1:2) 
16/17  17.krog  Ljubljana, ŠPL naravna trava, 17.03.2017, ob 15.00  Olimpija Ljubljana - Bravo Publikum 0:0  (0:0) 
16/17  4.krog  ŠPL naravna trava, 27.08.2016, ob 17.00  Bravo Publikum - Olimpija Ljubljana 0:1  (0:1) 
15/16  22.krog  Dob, NK Dob, 02.04.2016, ob 12.00  - 0:2  (0:0) 
15/16  7.krog  Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 07.10.2015, ob 13.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  23.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 11.04.2015, ob 13.00  - 1:1  (0:1) 
14/15  8.krog  Ljubljana Bežigrad, Jama - umetna trava, 13.09.2014, ob 17.30  - 1:6  (0:3) 
13/14  18.krog  Ljubljana, Jama, umetna trava, 30.11.2013, ob 13.00  - 1:2  (1:0) 
13/14  3.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 17.08.2013, ob 18.30  - 0:4  (0:2) 
12/13  18.krog  Ljubljana, ŠC Jama-Bežigrad, 17.03.2013, ob 15.00  - 0:1  (0:0) 
12/13  3.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 22.08.2012, ob 18.00  - 2:1  (0:1) 
11/12  19.krog  Ljubljana, ŠC Jama-umetna trava, 10.03.2012, ob 14.00  - 3:1  (3:0) 
11/12  4.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 14.09.2011, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
10/11  20.krog  Ljubljana, ŠPL, 19.03.2011, ob 15.00  - 1:1  (1:0) 
10/11  5.krog  Ljubljana, Jama za Bežigradom, 04.09.2010, ob 17.00  - 3:0  (1:0) 

8. krog
Ilirija Extra-Lux  :  Brinje Grosuplje
Olimpija Ljubljana  :  Bravo Mastercard
A2S Celje 2 : 1 Mura
Domžale 5 : 0 Gorica
Triglav Kranj 3 : 1 Drava Ptuj
Maribor 5 : 1 Koper
Kalcer Radomlje 3 : 1 Aluminij

LESTVICA
1 Domžale 8 22
2 Kalcer Radomlje 9 19
3 Maribor 8 18
4 Olimpija Ljubljana 9 18
5 Koper 10 13
6 Mura 9 13
7 Aluminij 9 12
8 Triglav Kranj 9 12
9 A2S Celje 9 11
10 Brinje Grosuplje 7 9
11 Ilirija Extra-Lux 7 9
12 Bravo Mastercard 7 7
13 Drava Ptuj 8 4
14 Gorica 9 2

STRELCI
1. Žan Vipotnik 16
2. Nikola Jovićević 5
Nik Fortuna 5
Gašper Černe 5
5. Tai Mateo Panić 4
Domen Ujčič 4
Haris Sadiković 4
Albin Ahmetaj 4
Maj Šolaja 4
Kristian Resanovič Kvas 4
Vito Štrakl 4
Luka Vuković 4
Nick Perc 4
Tom Kljun 4
Nejc Ajhmajer 4
Emir Saitoski 4
Ognjen Bakić 4
18. Enej Marsetič 3
Damis Šabić 3
Žan Baskera 3

DELI NA