18. krog |  Izola, Mestni stadion Izola |  24.04.2021

Elta Izola

  :  

Vitanest Bilje


Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Elta Izola
P
Elta Izola 0 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
P
Vitanest Bilje 5 : 0 Elta Izola
P
Elta Izola 0 : 1 Roltek Dob
P
Elta Izola 1 : 2 Arne Tabor 69
P
Elta Izola 0 : 3 Primorje eMundia
Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 5 : 0 Elta Izola
P
Interblock 3 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 6 Krka
P
Šobec Lesce 4 : 1 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 3 Tabor Klančar Žerjavi


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 13 2 1 10 19
Vitanest Bilje 13 10 1 2 43
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 6 2 0 4 14
Vitanest Bilje 6 4 0 2 14
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
MNK Izola 7 0 1 6 5
Vitanest Bilje 7 6 1 0 29



Vse medsebojne tekme

20/21  7.krog  Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 11.10.2020, ob 19.00  Vitanest Bilje - Elta Izola 5:0  (3:0) 
17/18  25.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 13.05.2018, ob 17.00  Elta Izola - ND Bilje 1:3  (1:1) 
17/18  17.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 25.03.2018, ob 16.00  Elta Izola - Bilje 0:3  (0:3) 
17/18  8.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 24.09.2017, ob 16.00  Bilje - Elta Izola 8:1  (2:1) 
16/17  26.krog  Bilje, V dolinci, 21.05.2017, ob 17.00  ND Bilje - Elta Izola 7:2  (2:1) 
16/17  12.krog  Izola, Mestni štadion Izola, 29.10.2016, ob 15.00  Elta Izola - ND Bilje 0:1  (0:0) 
16/17  3.krog  V dolinci, 31.08.2016, ob 17.00  ND Bilje - Elta Izola 3:0  (2:0) 
11/12  26.krog  Izola, Mestni stadion Izola, 10.06.2012, ob 18.00  - 6:1  (3:1) 
11/12  13.krog  Bilje, V dolinci, 06.11.2011, ob 14.00  - 2:1  (1:0) 
10/11  20.krog  Bilje, V dolinci, 25.04.2011, ob 17.30  - 4:1  (1:1) 
10/11  7.krog  Izola, Mestni Stadion Izola, 25.09.2010, ob 14.00  - 5:2  (4:2) 
06/07  24.krog  Bilje, Bilje, 19.05.2007, ob 12.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  11.krog  Izola, Izola, 21.10.2006, ob 15.00  - 2:4  (0:2) 

18. krog
Elta Izola  :  Vitanest Bilje
Primorje eMundia  :  Labys Mengo 28
Arne Tabor 69  :  Roltek Dob
ATET Dren Vrhnika  :  Tabor Klančar Žerjavi
Interblock  :  Krka
Šenčur  :  Šobec Lesce

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA