8. krog |  Šenčur, Športni park Šenčur |  18.10.2020 ob 16.00

Šenčur

  :  

Krka


Sodniki: Medvešček Blaž (glavni sodnik), Žumer Matic (1. pomoč), Račman Anže (2. pomoč)
Delegat: Mohar Janez
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Šenčur
P
Šenčur 1 : 3 Tabor Klančar Žerjavi
P
Šenčur 1 : 2 Roltek Dob
Z
Labys Mengo 28 0 : 4 Šenčur
Z
Šenčur 2 : 1 Arne Tabor 69
Z
Elta Izola 1 : 2 Šenčur
Krka
N
Primorje eMundia 2 : 2 Krka
P
Šobec Lesce 2 : 1 Krka
N
Krka 2 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
Z
Vitanest Bilje 0 : 6 Krka
N
Krka 1 : 1 Roltek Dob


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 9 1 3 5 13
Krka 9 5 3 1 17
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 4 0 1 3 5
Krka 4 3 1 0 8
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
ŠD Šenčur 5 1 2 2 8
Krka 5 2 2 1 9



Vse medsebojne tekme

19/20  13.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 31.10.2019, ob 17.00  NK Krka - Šenčur 2:1  (0:0) 
19/20  4.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 04.09.2019, ob 19.00  Šenčur - NK Krka 1:1  (1:0) 
18/19  27.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 25.05.2019, ob 17.30  Krka - NK Šenčur 2:3  (1:1) 
18/19  12.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 25.11.2018, ob 13.00  NK Šenčur - Krka 2:3  (2:2) 
18/19  3.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 12.09.2018, ob 18.00  Krka - NK Šenčur 1:1  (1:0) 
10/11  18.krog  Šenčur, Športni park Šenčur, 10.04.2011, ob 17.00  - 1:2  (0:1) 
10/11  5.krog  Niovo mesto, Portoval - Glavni stadion, 12.09.2010, ob 16.00  - 1:1  (1:1) 
09/10  19.krog  Velesovo, Velesovo, 10.04.2010, ob 15.00  - 1:2  (1:1) 
09/10  6.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 04.10.2009, ob 16.00  - 3:2  (2:0) 

8. krog
Elta Izola 0 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
ATET Dren Vrhnika 1 : 4 Šobec Lesce
Labys Mengo 28 0 : 4 Roltek Dob
Primorje eMundia  :  Interblock
Šenčur  :  Krka
Arne Tabor 69  :  Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Domen Žur 6
Nik Bavec 6
Andrew Agnoletti 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Aljaž Pirc 3
Gregor Piškur 3
Lovrenc Mulej 3
Miha Kopatin 3
10. Rene Širok 2
Thomas Breganti 2
Okobe Georges Diohore 2
Leon Rep 2
Bor Cerlini 2
Jakob Rems 2
Maks Pogačar 2
Val Kmetič 2
Tilen Ipavec 2
Oskar Oderlap 2
Jan Cerar 2

DELI NA