8. krog |  Šenčur, Športni park Šenčur |  03.10.2020 ob 15.00

Tinex Šenčur

1 : 2

Arol Škofja Loka


Sodniki: Jazbec Žan (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Kolenc Leon (2. pomoč)
Delegat: Vidmar Blaž
Št. gledalcev: 100
Tinex Šenčur
1 Lenart Vrečič V
2 Miha Kačar K
4 Kristian Rozman
5 Darko Djukić
6 Luka Šink
8 Boštjan Varl
11 Samo Kokalj
13 Ervin Jogić
16 Jure Novak
17 Rok Grašič
21 Ladislav Stanko


Rezervni igralci
3 Gašper Kukavica
7 Simon Čarman Djuran
9 Luka Hvasti
10 Luka Markič
14 Gašper Repnik
19 Jakob Resman
20 Gašper Fende

Arol Škofja Loka
1 Anže Povirk V
5 Blaž Dobnikar
6 Tadej Stanonik K
7 Viler Jović
8 Luka Bobnar
9 Sandi Hirkić
10 Hasan Ljubijankić
11 Matija Nosan
16 Blaž Poljanec
19 Janez Marinko
45 Nermin Beganović


Rezervni igralci
2 Josip Matanovič
13 Luka Novak
13 Aleks Šmitran
15 Tilen Dolenc
17 Matic Volčič
18 Maks Lebar

Trener
Dejan Nišandžić

Trener
Andrej Janežič

Sodnik
Žan Jazbec

Zadetki
Ervin Jogić 1 : 0 5'
Blaž Dobnikar 1 : 1 7'
Miha Kačar (ag) 1 : 2 10'

Dogodki
Luka Šink 41'
Menjava Kukavica /  Novak 46'
Menjava Hvasti /  Šink 46'
Menjava Volčič /  Dobnikar 61'
Menjava Markič /  Varl 61'
Menjava Matanovič /  Marinko 65'
Janez Marinko 66'
Miha Kačar 70'
Menjava Šmitran /  Beganović 83'
Menjava Dolenc /  Hirkić 83'
Anže Povirk 85'

8. krog
Tinex Šenčur 1 : 2 Arol Škofja Loka
Elta Izola 3 : 0 Svoboda Ljubljana
Zagorje 1 : 9 Sava Kranj
Adria 1 : 1 Fama Vipava
Žiri 1 : 0 Šobec Lesce
Ilirija 1911 6 : 0 Postojna
TKK Tolmin 1 : 2 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 17
7 TKK Tolmin 9 13
8 Sava Kranj 9 12
9 Fama Vipava 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 7
3. Jaka Štromajer 6
Al Mahič 6
Romario Cekaj 6
6. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Lan Piskule 5
Dejan Djermanović 5
Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
11. Tine Kravanja 4
Ervin Jogić 4
Armin Pašić 4
Matic Povh 4
Tomaž Rodica 4
David Darmanović 4
Din Gutić 4
18. Lan Žibert 3
Izidor Erazem Kamšek 3
Rok Mlakar 3

DELI NA