7. krog |  Kranj - Stražišče, Športni center Stražišče |  26.09.2020 ob 16.00

Sava Kranj

1 : 2

Elta Izola


Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Černe Tomaž (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Mijatovič Goran
Št. gledalcev: 50
Sava Kranj
1 Alan Halilović V
4 Tine Hlede
7 Armin Pašić
9 Robert Dimitrov
10 Kristjan Sredojević
15 Jure Udrih
17 Matevž Nunar
21 Aleksandar Bodiroža
22 Nejc Ambrožič
26 Jure Zukanovič K
27 Jure Remic


Rezervni igralci
8 Marijo Mišić
13 Benjamin Tirović
14 Žak Anžič
23 Dino Kolenović
33 Enis Mušanović
43 Ermin Čamdžić

Elta Izola
1 Nick Bičić V
2 Jurij Požrl
4 Chris Pletikos K
5 Andrej Terčič
9 Jaka Štromajer
11 Tomaž Rodica
14 Rok Požrl
16 Aleks Hudobreznik
20 Patrik Matošević
21 Kevin Nardin
24 Damir Hadžić


Rezervni igralci
22 Gašper Jugovac V
3 Aleksander Maslić
6 Jure Žitko
7 Žiga Opara
13 Matija Kalizan
18 Amir Čavalić
19 Adnan Ahmetović

Trener
Aleš Dolinar

Trener
Igor Božič

Sodnik
Denis Šabanagić

Zadetki
Damir Hadžić 0 : 1 16'
Damir Hadžić 0 : 2 34'
Enis Mušanović 1 : 2 72'

Dogodki
Jure Zukanovič 18'
Jure Remic 33'
Nejc Ambrožič 36'
Rok Požrl 36'
Menjava Mušanović /  Ambrožič 58'
Menjava Ahmetović /  Hudobreznik 65'
Menjava Čavalić /  Nardin 65'
Menjava Žitko /  Štromajer 79'
Menjava Opara /  Rodica 79'
Jure Žitko 85'
Jure Udrih 89'
Menjava Maslić /  Pletikos 90'
Nick Bičić 91'

7. krog
TKK Tolmin 0 : 1 Tinex Šenčur
Brinje Grosuplje 1 : 1 Adria
Šobec Lesce 5 : 0 Zagorje
Sava Kranj 1 : 2 Elta Izola
Svoboda Ljubljana 4 : 2 Arol Škofja Loka
Fama Vipava 1 : 2 Ilirija 1911
Postojna 1 : 0 Žiri

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 17
7 TKK Tolmin 9 13
8 Sava Kranj 9 12
9 Fama Vipava 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 7
3. Jaka Štromajer 6
Al Mahič 6
Romario Cekaj 6
6. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Lan Piskule 5
Dejan Djermanović 5
Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
11. Tine Kravanja 4
Ervin Jogić 4
Armin Pašić 4
Matic Povh 4
Tomaž Rodica 4
David Darmanović 4
Din Gutić 4
18. Lan Žibert 3
Izidor Erazem Kamšek 3
Rok Mlakar 3

DELI NA