7. krog |  Lesce, Igrišče na Žagi, Lesce |  26.09.2020 ob 16.00

Šobec Lesce

5 : 0

Zagorje


Sodniki: Fridl Aleš (glavni sodnik), Gajić Tomislav (1. pomoč), Šašivarević Ermin (2. pomoč)
Delegat: Tošeski Boris
Št. gledalcev: 45
Šobec Lesce
1 Jure Patljak K V
2 Sebastjan Bohinec
4 Tadej Fermišek
5 Matic Bertoncelj
6 Miha Kolenc
7 Milan Petković
8 Vid Ambrož
9 Rok Mlakar
10 Nal Strajnar
11 Jakob Lužar
13 Luka Škrlep


Rezervni igralci
3 Rok Strašek
14 Miha Rozman
15 Jaka Dermastja
16 Žan Černivec
17 Gašper Lavtar

Zagorje
1 Danijel Štikovac V
2 Gal Novak
5 Kristijan Šmid
6 Jan Holešek
7 Tilen Mlinar K
9 Žan Zupančič
11 Simon Zupančič
13 Muhizin Mehmedović
14 Samir Smajlović
15 Matic Zupanc
16 Matija Kosmač


Rezervni igralci
3 Luka Resnik
4 Mark Lipovšek
18 Benjamin Menard

Trener
Andrej Jožef

Trener
Anton Škofca

Sodnik
Aleš Fridl

Zadetki
Jakob Lužar 1 : 0 3'
Rok Mlakar 2 : 0 28'
Sebastjan Bohinec 3 : 0 41'
Rok Mlakar 4 : 0 61'
Gašper Lavtar 5 : 0 65'

Dogodki
Nal Strajnar 8'
Menjava Resnik /  Smajlović 35'
Simon Zupančič 45'
Menjava Rozman /  Kolenc 46'
Menjava Dermastja /  Petković 57'
Jaka Dermastja 58'
Menjava Strašek /  Fermišek 64'
Menjava Lavtar /  Strajnar 64'
Menjava Černivec /  Mlakar 64'
Menjava Menard /  Mlinar 73'
Menjava Lipovšek /  Zupančič 78'

7. krog
TKK Tolmin 0 : 1 Tinex Šenčur
Brinje Grosuplje 1 : 1 Adria
Šobec Lesce 5 : 0 Zagorje
Sava Kranj 1 : 2 Elta Izola
Svoboda Ljubljana 4 : 2 Arol Škofja Loka
Fama Vipava 1 : 2 Ilirija 1911
Postojna 1 : 0 Žiri

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 17
7 TKK Tolmin 9 13
8 Sava Kranj 9 12
9 Fama Vipava 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 11
2. Milan Đajič 7
3. Jaka Štromajer 6
Al Mahič 6
Romario Cekaj 6
6. Ogochukwu Prince Akpomudia 5
Lan Piskule 5
Dejan Djermanović 5
Ladislav Stanko 5
Samo Kokalj 5
11. Tine Kravanja 4
Ervin Jogić 4
Armin Pašić 4
Matic Povh 4
Tomaž Rodica 4
David Darmanović 4
Din Gutić 4
18. Lan Žibert 3
Izidor Erazem Kamšek 3
Rok Mlakar 3

DELI NA