10. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  25.09.2019 ob 16.00

Fužinar Vzajemci

1 : 1

Nafta 1903

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 130
Fužinar Vzajemci
88 Uroš Poljanec V
6 Frane Ikić
7 Timotej Dodlek
16 Sandi Ćoralić
18 Matic Pipuš
19 Dominik Ivkič
21 Kan Kovač
23 Matevž Turkuš
25 Tadej Trdina K
44 Jure Grubelnik
45 Žan Medved


Rezervni igralci
1 Tilen Marčič V
5 Nejc Rober
10 Nik Fasvald
14 Andraž Paradiž
17 Nejc Plaznik
32 Urban Knez
99 Deahyeon Jung

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
18 Vedran Vinko K
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
33 Leon Šeruga
55 Leon Leuštek


Rezervni igralci
22 Bojan Cigut V
14 Mitja Novinič
19 Gergő Bolla
27 Dániel Szökrönyös
32 György Kamarás
37 Mihael Rebernik
50 Tadej Pirtovšek

Trener
Anton Tomažič

Trener
Anže Stegne

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Žan Medved 1 : 0 45'
Jaka Bizjak 1 : 1 61'

Dogodki
Frane Ikić 29'
Kan Kovač 38'
Florijan Raduha 46'
Menjava Rebernik /  Ploj 60'
Menjava Novinič /  Paku 60'
Menjava Rober /  Kovač 62'
Rok Pirtovšek 63'
Menjava Paradiž /  Grubelnik 72'
Menjava Fasvald /  Turkuš 77'
Mitja Novinič 78'
Menjava Szökrönyös /  Oštrek 83'

10. krog
Krško 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Roltek Dob 1 : 1 Koper
Vitanest Bilje 2 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Jadran Dekani 0 : 2 Gorica
Krka 3 : 1 Brda

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 13 10
14 Rogaška 13 10
15 Brežice Terme Čatež 13 8
16 Koroška Dravograd 14 7

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA