9. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT |  27.10.2019 ob 11.00  | Prenos: Stream nzs.si

Koper Obala

0 : 4

ŽNK Olimpija

Sodniki: Česen Aleksandra (glavni sodnik), Logar Tadej (1. pomoč), Krsnik Luka (2. pomoč)
Delegat: Besednjak Aljoša
Št. gledalcev: 40
Koper Obala
12 Eva Vamberger V
5 Gaia Delbello
6 Katja Trubačev
7 Asja Al Nawas
8 Petra Pasar K
9 Lina Čepak
10 Anja Žvokelj
13 Tina Pšaker
20 Tina Paliska
23 Kaltrina Shaqiri
24 Margherita Virgili


Rezervne igralke
14 Sindi Germek
16 Alessia Švagelj
17 Nika De Faveri
18 Lia Ruzzier
25 Urška Piciga

ŽNK Olimpija
1 Pia Božič V
4 Evelina Kos
5 Barbara Kralj
6 Manca Suhoveršnik
9 Tjaša Kumer
10 Manja Rogan K
11 Ana Milović
15 Zala Vindišar
16 Neva Kumalić
17 Maja Angelovska
26 Lara Klopčič


Rezervne igralke
12 Jadranka Zilić V
14 Špela Ručman
18 Maša Černivšek
21 Nika Udovič

Trener
Peter Kocjančič

Trener
Rajko Jeršin

Sodnik
Aleksandra Česen

Zadetki
Ana Milović 0 : 1 9'
Evelina Kos 0 : 2 38'
Zala Vindišar 0 : 3 42'
Manca Suhoveršnik 0 : 4 50'

Dogodki
Menjava Černivšek /  Kos 46'
Neva Kumalić 54'
Lara Klopčič 59'
Menjava Piciga /  Al Nawas 67'
Menjava De Faveri /  Pšaker 67'
Menjava Švagelj /  Delbello 67'
Menjava Udovič /  Kumer 69'
Menjava Germek /  Pasar 82'
Menjava Ruzzier /  Trubačev 86'
Menjava Ručman /  Kumalić 86'

9. krog
ŽNK Cerklje 1 : 11 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Koper Obala 0 : 4 ŽNK Olimpija
ŽNK MB Tabor 2 : 1 ŽNK Radomlje
ŽNK Krim RollJet 5 : 2 Ajdovščina

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 13 39
2 ŽNK Olimpija 12 33
3 ŽNK Radomlje 12 19
4 ŽNK Krim RollJet 12 16
5 Koper Obala 12 13
6 ŽNK MB Tabor 12 11
7 ŽNK Cerklje 12 11
8 Ajdovščina 13 1

STRELCI
1. Ana Milović 29
2. Manca Suhoveršnik 19
3. Špela Kolbl 18
4. Luana Zajmi 13
Zala Kuštrin 13
6. Manja Rogan 12
7. Zala Vindišar 11
Tjaša Tibaut 11
9. Sara Makovec 8
Kim Juršnik 8
Tina Paliska 8
Manca Smolnikar 8
13. Lucija Grad 7
14. Nika Pintarič 6
Anja Žvokelj 6
Lucija Kos 6
Barbara Kralj 6
18. Karmen Ulbin 5
19. Špela Pernek 4
Anja Prša 4

DELI NA