8. krog |  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT |  20.10.2019 ob 15.00

Ajdovščina

0 : 13

ŽNK Olimpija

Sodniki: Šiljak Vanja (glavni sodnik), Močnik Perič Aleš (1. pomoč), Mask Sara (2. pomoč)
Delegat: Koren Stojan
Št. gledalcev: 40
Ajdovščina
77 Tara Komatar V
3 Helena Plut
4 Sara Ušaj K
5 Ana Velikonja
6 Nina Ipavec
7 Šejla Čibukčić
8 Ana Bucik
9 Marija Capuder
15 Tjaša Vuk
16 Neli Lah
17 Maja Gruntar


Rezervne igralke
12 Alenka Bric V
19 Nina Pelicon
20 Andreja Tomažič
22 Taja Pelicon

ŽNK Olimpija
1 Pia Božič V
4 Evelina Kos
5 Barbara Kralj
9 Tjaša Kumer
10 Manja Rogan K
11 Ana Milović
14 Špela Ručman
17 Maja Angelovska
21 Nika Udovič
26 Lara Klopčič
29 Ana Hostnik


Rezervne igralke
6 Jadranka Zilić

Trener
Luka Kompara

Trener
Rajko Jeršin

Sodnik
Vanja Šiljak

Zadetki
Ana Milović 0 : 1 6'
Ana Milović (11m) 0 : 2 16'
Evelina Kos 0 : 3 22'
Ana Milović 0 : 4 27'
Manja Rogan 0 : 5 29'
Ana Milović 0 : 6 40'
Ana Milović 0 : 7 44'
Manja Rogan 0 : 8 55'
Manja Rogan 0 : 9 65'
Maja Angelovska 0 : 10 67'
Ana Milović (11m) 0 : 11 71'
Manja Rogan 0 : 12 86'
Barbara Kralj 0 : 13 87'

Dogodki
Menjava Pelicon /  Ipavec 46'
Menjava Bric /  Komatar 59'
Marija Capuder 66'
Menjava Tomažič /  Vuk 70'
Helena Plut 70'
Menjava Zilić /  Hostnik 80'
Neli Lah 82'
Menjava Pelicon /  Gruntar 84'

8. krog
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 4 : 0 Koper Obala
ŽNK Radomlje 1 : 1 ŽNK Cerklje
ŽNK Krim RollJet 3 : 3 ŽNK MB Tabor
Ajdovščina 0 : 13 ŽNK Olimpija

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 13 39
2 ŽNK Olimpija 12 33
3 ŽNK Radomlje 12 19
4 ŽNK Krim RollJet 12 16
5 Koper Obala 12 13
6 ŽNK MB Tabor 12 11
7 ŽNK Cerklje 12 11
8 Ajdovščina 13 1

STRELCI
1. Ana Milović 29
2. Manca Suhoveršnik 19
3. Špela Kolbl 18
4. Zala Kuštrin 13
Luana Zajmi 13
6. Manja Rogan 12
7. Tjaša Tibaut 11
Zala Vindišar 11
9. Sara Makovec 8
Kim Juršnik 8
Tina Paliska 8
Manca Smolnikar 8
13. Lucija Grad 7
14. Lucija Kos 6
Barbara Kralj 6
Nika Pintarič 6
Anja Žvokelj 6
18. Karmen Ulbin 5
19. Anja Prša 4
Neli Hofman 4

DELI NA