1. krog |  Maribor, Športni park Tabor Maribor |  18.08.2019 ob 11.00

ŽNK MB Tabor

1 : 2

ŽNK Krim RollJet

Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Špur Staša (1. pomoč), Vrabel Tanja (2. pomoč)
Delegat: Klinc Jožef
Št. gledalcev: 70
ŽNK MB Tabor
12 Maša Šibila V
3 Nina Žižek K
7 Tajda Tušek
8 Ines Krajnc
9 Pia Ciganović
10 Ksenija Marolt
15 Pija Kovačič
18 Mihaela Horvat
19 Špela Pernek
20 Zala Igerc
23 Vita Šiftar


Rezervne igralke
2 Lara Puklavec
5 Urška Bratuša
13 Patricija Pesjak
17 Tia Ciganović
21 Saša Peruš
27 Karmen Ulbin

ŽNK Krim RollJet
1 Maja Zajc V
5 Lucija Grad
7 Manca Kutnjak
9 Katja Turk K
10 Monika Kastelec
14 Sara Lavrenčič
17 Urška Žganec
18 Nina Šmid
19 Nika Pintarič
20 Zala Petrič
21 Mirjam Kastelec


Rezervne igralke
2 Maša Kavčič
4 Ela Andlovic
6 Katarina Pribaković
8 Valentina Pernat
11 Anita Kovačič
16 Žana Rus

Trener
Peter Grgan

Trener
David Fekonja

Sodnik
Tjaša Misja

Zadetki
Nina Šmid 0 : 1 13'
Katja Turk 0 : 2 52'
Špela Pernek 1 : 2 87'

Dogodki
Maja Zajc 23'
Menjava Puklavec /  Šiftar 25'
Menjava Kavčič /  Lavrenčič 44'
Menjava Bratuša /  Ciganović 50'
Menjava Ulbin /  Tušek 55'
Urška Žganec 60'
Menjava Pernat /  Kastelec 64'
Menjava Peruš /  Krajnc 73'
Menjava Pesjak /  Marolt 73'
Nina Šmid 75'
Menjava Andlovic /  Šmid 78'
Menjava Pribaković /  Kutnjak 85'
Menjava Rus /  Turk 90'

1. krog
ŽNK Cerklje 1 : 3 ŽNK Radomlje
Koper Obala 0 : 9 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
ŽNK MB Tabor 1 : 2 ŽNK Krim RollJet
ŽNK Olimpija 16 : 0 Ajdovščina

LESTVICA
1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 13 39
2 ŽNK Olimpija 12 33
3 ŽNK Radomlje 12 19
4 ŽNK Krim RollJet 12 16
5 Koper Obala 12 13
6 ŽNK MB Tabor 12 11
7 ŽNK Cerklje 12 11
8 Ajdovščina 13 1

STRELCI
1. Ana Milović 29
2. Manca Suhoveršnik 19
3. Špela Kolbl 18
4. Luana Zajmi 13
Zala Kuštrin 13
6. Manja Rogan 12
7. Zala Vindišar 11
Tjaša Tibaut 11
9. Sara Makovec 8
Kim Juršnik 8
Tina Paliska 8
Manca Smolnikar 8
13. Lucija Grad 7
14. Nika Pintarič 6
Anja Žvokelj 6
Lucija Kos 6
Barbara Kralj 6
18. Karmen Ulbin 5
19. Špela Pernek 4
Anja Prša 4

DELI NA