26. krog |  Bled, Športni park Bledec, Bled |  30.05.2020

Bled Hirter

  :  

Arne Tabor 69

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bled Hirter
P
Bled Hirter 0 : 6 Brinje Grosuplje
Arne Tabor 69
N
Žiri 0 : 0 Arne Tabor 69


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 5 4 1 0 5
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 5 0 1 4 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 2 2 0 0 2
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 2 0 0 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 3 2 1 0 3
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 3 0 1 2 1



Vse medsebojne tekme

3SNLC1819  24.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 11.05.2019, ob 17.00  Arne Tabor 69 - Bled Hirter 0:1  (0:0) 
3SNLC1819  18.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 30.03.2019, ob 16.00  Bled Hirter - Arne Tabor 69 1:0  (0:0) 
3SNLC1819  9.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 13.10.2018, ob 15.30  Arne Tabor 69 - Bled Hirter 1:1  (1:0) 
3SNLC1718  20.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 21.04.2018, ob 17.00  Bled Hirter - Arne Tabor 69 1:0  (1:0) 
3SNLC1718  7.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 30.09.2017, ob 16.00  Arne Tabor 69 - Bled Hirter 0:1  (0:1) 

26. krog
Brinje Grosuplje  :  Svoboda Ljubljana
Ilirija 1911  :  Sava Kranj
Tinex Šenčur  :  Elta Izola
Primorje  :  TKK Tolmin
Adria  :  Fama Vipava
Žiri  :  Kočevje
Bled Hirter  :  Arne Tabor 69

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 1 3
2 Svoboda Ljubljana 1 3
3 Primorje 1 3
4 TKK Tolmin 1 3
5 Elta Izola 1 1
6 Ilirija 1911 1 1
7 Kočevje 1 1
8 Adria 1 1
9 Žiri 1 1
10 Arne Tabor 69 1 1
11 Tinex Šenčur 1 0
12 Sava Kranj 1 0
13 Fama Vipava 1 0
14 Bled Hirter 1 0

STRELCI
1. Grega Debenjak 2
Florgent Rexhepi 2
3. Miha Babić 1
Samo Kokalj 1
Tine Kravanja 1
Anel Aličaič 1
Jasmin Dindič 1
Miran Ivanovski 1
Amel Džuzdanović 1
Jaka Cimerman 1
Tine Hlede 1
Filip Škerl 1
Uroš Parežanin 1
Matic Kopač 1
Al Mahič 1
Tilen Nagode 1
Kenen Bosnić 1
Lucas Mingotti 1
Andraž Einsiedler 1
Din Gutić 1

DELI NA