26. krog |  Bled, Športni park Bledec, Bled |  30.05.2020

Bled Hirter

  :  

Arne Tabor 69

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bled Hirter
N
Tinex Šenčur 0 : 0 Bled Hirter
Z
Bled Hirter 4 : 0 Primorje
Z
Adria 1 : 2 Bled Hirter
Z
Bled Hirter 3 : 1 Žiri
P
Bled Hirter 0 : 6 Brinje Grosuplje
Arne Tabor 69
N
Ilirija 1911 1 : 1 Arne Tabor 69
P
Arne Tabor 69 2 : 3 Tinex Šenčur
P
Primorje 2 : 0 Arne Tabor 69
N
Arne Tabor 69 2 : 2 Adria
N
Žiri 0 : 0 Arne Tabor 69


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 5 4 1 0 5
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 5 0 1 4 1
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 2 2 0 0 2
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 2 0 0 2 0
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Hirter Bled 3 2 1 0 3
ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod 3 0 1 2 1



Vse medsebojne tekme

3SNLC1819  24.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 11.05.2019, ob 17.00  Arne Tabor 69 - Bled Hirter 0:1  (0:0) 
3SNLC1819  18.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 30.03.2019, ob 16.00  Bled Hirter - Arne Tabor 69 1:0  (0:0) 
3SNLC1819  9.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 13.10.2018, ob 15.30  Arne Tabor 69 - Bled Hirter 1:1  (1:0) 
3SNLC1718  20.krog  Bled, Športni park Bledec, Bled, 21.04.2018, ob 17.00  Bled Hirter - Arne Tabor 69 1:0  (1:0) 
3SNLC1718  7.krog  Ljubljana, Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod, 30.09.2017, ob 16.00  Arne Tabor 69 - Bled Hirter 0:1  (0:1) 

26. krog
Brinje Grosuplje  :  Svoboda Ljubljana
Ilirija 1911  :  Sava Kranj
Tinex Šenčur  :  Elta Izola
Primorje  :  TKK Tolmin
Adria  :  Fama Vipava
Žiri  :  Kočevje
Bled Hirter  :  Arne Tabor 69

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 5 10
2 Tinex Šenčur 5 10
3 Sava Kranj 5 10
4 Primorje 5 10
5 Bled Hirter 5 10
6 Svoboda Ljubljana 5 9
7 TKK Tolmin 5 9
8 Ilirija 1911 5 6
9 Adria 5 4
10 Fama Vipava 5 4
11 Žiri 5 3
12 Arne Tabor 69 5 3
13 Elta Izola 5 2
14 Kočevje 5 1

STRELCI
1. Grega Debenjak 6
2. Aleksandar Đokić 5
Samo Kokalj 5
4. Uroš Parežanin 4
5. Jakob Kodermac 3
Tine Hlede 3
Matic Kopač 3
Gregor Dorniž 3
Ladislav Stanko 3
Luka Bragato 3
Nace Eržen 3
Amel Džuzdanović 3
13. Jasmin Dindič 2
Jaka Corn 2
Ervin Jogić 2
Al Mahič 2
Tilen Nagode 2
Kenen Bosnić 2
Moreno Remškar 2
Filip Škerl 2

DELI NA