3. krog |  Šenčur, Športni park Šenčur |  31.08.2019 ob 19.00

Tinex Šenčur

5 : 0

Kočevje


Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Kopač Borut
Št. gledalcev: 100
Tinex Šenčur
12 Lenart Vrečič V
3 Uroš Parežanin
5 Tine Tramte
6 Luka Lipovec
8 Rok Dolžan K
9 Dejan Burgar
10 Luka Markič
11 Samo Kokalj
13 Ervin Jogić
17 Jernej Gvardjančič
19 Miha Kačar


Rezervni igralci
1 Dino Gromilič V
2 David Dedić
15 Simon Čarman Djuran
18 Luka Šink
20 Luka Sanković
21 Gašper Fende

Kočevje
1 Vid Goričar V
2 David Vesel
5 Nik Janeš
6 Gal Hočevar K
7 Luka Založnik
8 Anel Hodžić
10 Miha Babić
11 Elmas Grošić
13 Dejan Milović
15 Nejc Pavlovič
24 Luka Malnar


Rezervni igralci
12 Emir Krivdić V
4 Žan Pajnič
9 Maj Hočevar
20 Luka Letig
23 Peter Vidmar
27 Žiga Majcen

Trener
Ivo Levstek

Trener
Saša Fartek

Sodnik
Denis Šabanagić

Zadetki
Uroš Parežanin 1 : 0 32'
Uroš Parežanin 2 : 0 45'
Tine Tramte 3 : 0 67'
Samo Kokalj 4 : 0 77'
Ervin Jogić (11m) 5 : 0 92'

Dogodki
Elmas Grošić 13'
Luka Lipovec 24'
Menjava Hočevar /  Založnik 46'
Menjava Dedić /  Kačar 57'
Gal Hočevar 58'
Menjava Šink /  Markič 71'
Menjava Fende /  Lipovec 71'
Menjava Čarman Djuran /  Dolžan 79'
Menjava Sanković /  Kokalj 79'
Menjava Pajnič /  Grošić 80'
Menjava Majcen /  Hočevar 87'
Menjava Letig /  Pavlovič 87'

3. krog
Svoboda Ljubljana 2 : 2 TKK Tolmin
Sava Kranj 3 : 0 Elta Izola
Žiri 1 : 2 Brinje Grosuplje
Primorje 2 : 0 Arne Tabor 69
Tinex Šenčur 5 : 0 Kočevje
Adria 1 : 2 Bled Hirter
Ilirija 1911 0 : 1 Fama Vipava

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Jasmin Dindič 8
Samo Kokalj 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Tilen Nagode 7
Ladislav Stanko 7
Gregor Dorniž 7
Jakob Kodermac 7
Matic Kopač 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
Anže Cankar 5
19. Uroš Parežanin 4
Filip Škerl 4

DELI NA