3. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  31.08.2019 ob 17.00

Primorje

2 : 0

Arne Tabor 69

Sodniki: Janžekovič Borut (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Mileta Lovro (2. pomoč)
Delegat: Stančin Marko
Št. gledalcev: 200
Primorje
1 Januš Štrukelj V
5 Žan Podgoršek
6 Andrej Lukač
7 Nik Plavšič Vajde
8 Anže Kuraj
10 Amel Džuzdanović K
15 Haris Dedić
18 Leon Kodermac
21 Tilen Nagode
23 Jakob Kodermac
25 Matija Škarabot


Rezervni igralci
12 Anže Nabergoj V
2 Blaž Bole
11 Matic Zavnik
14 Žan Leban
16 Aljaž Puc
17 Luka Tragin
24 Jaka Kuraj

Arne Tabor 69
1 Matic Sitar V
2 Gal Novak
4 Klemen Tratnik
5 Jaka Kranjc
7 Tim Kalin
8 Dragan Trivunčevič
9 Roman Gomboši
10 Žiga Bokal K
11 Urban Čakš
14 Nejc Srovin
15 Siniša Marinović


Rezervni igralci
12 Matic Erčulj V
3 Tim Drekalovič Mencinger
13 Jošt Platiša
17 Matevž Pibernik
18 Erik Olivo
19 Uroš Čakš

Trener
Andrej Komac

Trener
Marko Sajovic

Sodnik
Borut Janžekovič

Zadetki
Anže Kuraj (11m) 1 : 0 74'
Žan Leban 2 : 0 93'

Dogodki
Urban Čakš 28'
Tim Kalin 38'
Jakob Kodermac 40'
Andrej Lukač 45'
Menjava Olivo /  Gomboši 55'
Menjava Zavnik /  Kodermac 59'
Menjava Leban /  Plavšič Vajde 59'
Menjava Pibernik /  Trivunčevič 66'
Nejc Srovin 70'
Anže Kuraj 80'
Menjava Čakš /  Bokal 82'

3. krog
Svoboda Ljubljana 2 : 2 TKK Tolmin
Sava Kranj 3 : 0 Elta Izola
Žiri 1 : 2 Brinje Grosuplje
Primorje 2 : 0 Arne Tabor 69
Tinex Šenčur 5 : 0 Kočevje
Ilirija 1911 0 : 1 Fama Vipava
Adria 1 : 2 Bled Hirter

LESTVICA
1 Primorje 14 33
2 Svoboda Ljubljana 14 31
3 Brinje Grosuplje 14 26
4 Bled Hirter 14 24
5 Tinex Šenčur 14 23
6 TKK Tolmin 14 21
7 Sava Kranj 14 20
8 Fama Vipava 14 18
9 Ilirija 1911 14 14
10 Žiri 14 14
11 Elta Izola 14 14
12 Adria 14 10
13 Arne Tabor 69 14 9
14 Kočevje 14 9

STRELCI
1. Aleksandar Đokić 20
2. Grega Debenjak 14
3. Nace Eržen 10
Amel Džuzdanović 10
5. Samo Kokalj 8
Jasmin Dindič 8
Ogochukwu Prince Akpomudia 8
8. Matic Kopač 7
Ladislav Stanko 7
Jakob Kodermac 7
Tilen Nagode 7
Gregor Dorniž 7
13. Miha Babić 6
Tim Idrizi 6
15. Anže Cankar 5
Jaka Corn 5
Matej Zemljak 5
Moreno Remškar 5
19. Jaka Bric Krolnik 4
Filip Škerl 4

DELI NA