1. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  15.08.2019 ob 16.00  | Prenos: Stream nzs.si

Bravo

1 : 4

Rudar Velenje

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Glažar Stanislav
Št. gledalcev: 550
Bravo
1 Igor Vekić V
2 Žan Trontelj
5 Darko Zec
7 Mitja Križan
8 Ovbokha Agboyi K
10 Mustafa Nukić
14 Blaž Urh
17 Andraž Kirm
18 Ibrahim Arafat Mensah
23 Luka Žinko
30 Almin Kurtovič


Rezervni igralci
12 Jan Vošnjak V
11 Milan Đajič
13 Jaka Ihbeisheh
19 Jurij Španja
26 Ante Vrljičak
27 Aljoša Matko
29 Lan Piskule

Rudar Velenje
1 Marko Pridigar V
3 David Hrubik
7 Nemanja Tomašević
8 Damjan Trifković K
9 Borna Petrović
20 Adam Vošnjak
21 Josip Filipović
26 Cene Kitek
39 Dem Pljava
43 Aljaž Krefl
96 Rijad Kobiljar


Rezervni igralci
13 Danijel Starčić V
4 David Kašnik
6 Luka Lovenjak
10 Leon Črnčič
17 Dominik Radić
24 Nejc Pušnik

Trener
Dejan Grabić

Trener
Janez Žilnik

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Borna Petrović 0 : 1 30'
Mustafa Nukić 1 : 1 74'
Aljaž Krefl 1 : 2 95'
Nemanja Tomašević 1 : 3 107'
Dominik Radić 1 : 4 111'

Dogodki
Menjava Vrljičak /  Križan 46'
Menjava Matko /  Urh 46'
Dem Pljava 52'
Cene Kitek 59'
Menjava Radić /  Petrović 62'
Ovbokha Agboyi 64'
Žan Trontelj 71'
Menjava Črnčič /  Pljava 74'
Ovbokha Agboyi 76'
Rijad Kobiljar 80'
Menjava Lovenjak /  Trifković 84'
Menjava Đajič /  Mensah 84'
Almin Kurtovič 89'
Menjava Kašnik /  Hrubik 91'
Menjava Ihbeisheh /  Trontelj 102'

1. krog
Videm pri Ptuju 1 : 4 CherryBox24 Tabor Sežana
Kety Emmi Bistrica 5 : 6 Brda
Bled Hirter 1 : 3 Celje
Brežice Terme Čatež 1 : 2 Triglav Kranj
Grad 1 : 4 Krško
Tehnotim Pesnica 1 : 5 Gorica
Odranci 1 : 3 Aluminij
TKK Tolmin 3 : 2 Šampion
Tinex Šenčur 0 : 1 Nafta 1903
S. Rojko Dobrovce 0 : 10 Kalcer Radomlje
Koper 6 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Bravo 1 : 4 Rudar Velenje

STRELCI
1. Dare Vršič 6
2. Luka Kerin 3
Stjepan Oštrek 3
Lazar Milošev 3
Ivan Božić 3
Lamin Colley 3
7. Arnel Jakupović 2
Mihael Klepač 2
Nikola Vuyadinovich 2
Fejsal Mulić 2
Andrija Bubnjar 2
Nikola Leko 2
David Žabec 2
Tim Jelenko 2
Matic Perše 2
Matic Ahačič 2
Slobodan Vuk 2
Matej Podlogar 2
Amadej Maroša 2
Nino Kouter 2

DELI NA