6. krog |  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava |  31.08.2014 ob 15.00

Aluminij

2 : 3

Maribor Branik

Sodniki: Gašpar Uroš (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Horvat Robert mlajši (2. pomoč)
Delegat: Fartelj Janez
Št. gledalcev: 250
Aluminij
1 Žan Hrastnik V
2 Miha Pšajd
3 Jakob Mesarič
4 Tim Lončarič
5 Agonis Bajraktaraj
6 Dejan Petrovič K
7 Jan Krivec
8 Nejc Bohak
9 Teo Milič
10 Aljaž Ploj
11 Timi Max Elšnik


Rezervni igralci
12 Timotej Pernat V
13 Mark Kučič
14 Rok Pivec
15 Matic Milec
16 Aljaž Jager
17 Jaka Vajda
18 Jan Bračič

Maribor Branik
12 Tibor Cajnko V
5 Marko Maučec
6 Niko Vajda
7 Luka Štor
9 Žan Celar
10 Timotej Jurič
13 Luka Koblar
14 Tomi Horvat
15 Amadej Ribič
16 Emerik Gal Vivat
20 Sven Šoštarič Karič K


Rezervni igralci
1 Tadej Ponudič V
2 Nick Kalič
8 Matevž Verhovčak
11 Andraž Sorko
17 Žan Medved
18 Matic Ficko
22 Tim Vivat

Trener
Tomislav Grbavac

Trener
Muamer Vugdalić

Sodnik
Uroš Gašpar

Zadetki
Žan Celar 0:1 8'
Luka Štor 0:2 21'
Timi Max Elšnik 1:2 23'
Timi Max Elšnik 2:2 38'
Žan Celar 2:3 78'

Dogodki
Menjava Ficko /  Štor 41'
brezobzirna igra Luka Koblar 52'
Menjava Medved /  Koblar 55'
brezobzirna igra Matic Ficko 60'
Menjava Sorko /  Vajda 61'
Menjava Jager /  Milič 62'
brezobzirna igra Andraž Sorko 64'
brezobzirna igra Marko Maučec 68'
Menjava Milec /  Ploj 71'
ugovarjanje, protestiranje Emerik Gal Vivat 73'
Menjava Vivat /  Celar 79'
Menjava Verhovčak /  Horvat 79'
Menjava Vajda /  Pšajd 79'

6. krog
Šampion 1 : 3 Bravo Publikum
Olimpija Ljubljana 5 : 0 Ilirija Extra-Lux
NOGA Triglav 2 : 1 Domžale
Interblock 2 : 2 Gorica
Koper 3 : 1 Rudar Velenje
Elta Izola 2 : 5 Celje
Aluminij 2 : 3 Maribor Branik
Krško 1 : 0 Krka

LESTVICA
1 Maribor Branik 30 74
2 Domžale 30 69
3 NOGA Triglav 30 61
4 Olimpija Ljubljana 30 55
5 Bravo Publikum 30 54
6 Aluminij 30 49
7 Krško 30 49
8 Koper 30 44
9 Gorica 30 39
10 Krka 30 38
11 Celje 30 35
12 Šampion 30 31
13 Interblock 30 31
14 Ilirija Extra-Lux 30 24
15 Rudar Velenje 30 22
16 Elta Izola 30 10

STRELCI
1. Luka Štor 31
2. Žan Celar 29
3. Gaber Petric 26
4. Erwin Tiganj 18
5. Tom Žurga 17
Kristjan Sredojević 17
Herolind Cikaqi 17
8. Ambrož Klančič 16
9. Luka Kerin 15
10. Igor Kondič 13
11. Andraž Sorko 12
Timotej Jurič 12
Adrian Rrahmani 12
14. Luka Kambič 11
15. Marcel Kene 10
Jaka Rupnik 10
Kan Kovač 10
Aljaž Ploj 10
Žiga Ovsenek 10
20. Adnan Ahmetović 9

DELI NA