1. krog
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
4 : 0 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
4 : 0 |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
|
Žnk Posavje Kostak |
3 : 1 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 5.maj 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
Več informacij |
Žnk Posavje Kostak |
3 : 1 |
ŽNK Žalec |
Nedelja, 5.maj 2024 | Brežice, Stadion Brežice
|
ŽNK Aluminij |
1 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 5.maj 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
1 : 3 |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 5.maj 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Primorje Gaia Naturelle |
6 : 0 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
6 : 0 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 5.maj 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Mura Nona |
3 : 2 |
Krim |
Nedelja, 5.maj 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
3 : 2 |
Krim |
Nedelja, 5.maj 2024 | Bratonci, Igrišče Bratonci
|
MB Tabor |
1 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 5.maj 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
Več informacij |
MB Tabor |
1 : 0 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Nedelja, 5.maj 2024 | Maribor, Športni park Tabor Maribor
|
WFC Koper Obala |
19:00
|
ŽNK Gažon Koinstal |
Sreda, 15.maj 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
19:00 |
ŽNK Gažon Koinstal |
Sreda, 15.maj 2024 | Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
|
2. krog
|
Krim |
11:00
|
ŽNK Radlje |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Več informacij |
Krim |
11:00 |
ŽNK Radlje |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ljubljana, Igrišče Krim
|
Primorje Gaia Naturelle |
11:00
|
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
11:00 |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 12.maj 2024 | Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
|
ŽNK Cerklje |
11:00
|
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 12.maj 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
11:00 |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 12.maj 2024 | Velesovo, Nogometni center Velesovo
|
ŽNK Gažon Koinstal |
11:00
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 12.maj 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
Več informacij |
ŽNK Gažon Koinstal |
11:00 |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
Nedelja, 12.maj 2024 | Koper, Igrišče Gažon
|
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
11:00
|
Žnk Posavje Kostak |
Nedelja, 12.maj 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
11:00 |
Žnk Posavje Kostak |
Nedelja, 12.maj 2024 | Rogatec, Športni park Rogatec - igrišče z UT
|
ŽNK Žalec |
14:00
|
MB Tabor |
Nedelja, 12.maj 2024 | Žalec, Športni center Žalec
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
14:00 |
MB Tabor |
Nedelja, 12.maj 2024 | Žalec, Športni center Žalec
|
ŽNK Radomlje |
19:00
|
Šentjernej |
Nedelja, 12.maj 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
19:00 |
Šentjernej |
Nedelja, 12.maj 2024 | Radomlje, Športni park Radomlje - igrišče z UT
|
3. krog
|
Žnk Posavje Kostak |
TBD
|
MB Tabor |
Četrtek, 16.maj 2024
|
Več informacij |
Žnk Posavje Kostak |
TBD |
MB Tabor |
Četrtek, 16.maj 2024 | ,
|
ŽNK Mura Nona |
TBD
|
Primorje Gaia Naturelle |
Četrtek, 16.maj 2024
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
TBD |
Primorje Gaia Naturelle |
Četrtek, 16.maj 2024 | ,
|
ŽNK Radlje |
TBD
|
ŽNK Cerklje |
Četrtek, 16.maj 2024
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
TBD |
ŽNK Cerklje |
Četrtek, 16.maj 2024 | ,
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
TBD
|
WFC Koper Obala |
Četrtek, 16.maj 2024
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
TBD |
WFC Koper Obala |
Četrtek, 16.maj 2024 | ,
|
Šentjernej |
TBD
|
ŽNK Gažon Koinstal |
Četrtek, 16.maj 2024
|
Več informacij |
Šentjernej |
TBD |
ŽNK Gažon Koinstal |
Četrtek, 16.maj 2024 | ,
|
ŽNK Žalec |
14:00
|
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Četrtek, 16.maj 2024 | Žalec, Športni center Žalec
|
Več informacij |
ŽNK Žalec |
14:00 |
ŽNK Mons Claudius Rogatec |
Četrtek, 16.maj 2024 | Žalec, Športni center Žalec
|
ŽNK Aluminij |
17:30
|
Krim |
Četrtek, 16.maj 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
17:30 |
Krim |
Četrtek, 16.maj 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
4. krog
|
ŽNK Olimpija Ljubljana |
TBD
|
Šentjernej |
Nedelja, 19.maj 2024
|
Več informacij |
ŽNK Olimpija Ljubljana |
TBD |
Šentjernej |
Nedelja, 19.maj 2024 | ,
|
ŽNK Cerklje |
TBD
|
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 19.maj 2024
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
TBD |
ŽNK Aluminij |
Nedelja, 19.maj 2024 | ,
|
Krim |
TBD
|
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 19.maj 2024
|
Več informacij |
Krim |
TBD |
ŽNK Mura Nona |
Nedelja, 19.maj 2024 | ,
|
ŽNK Radlje |
TBD
|
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 19.maj 2024
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
TBD |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 19.maj 2024 | ,
|
WFC Koper Obala |
TBD
|
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 19.maj 2024
|
Več informacij |
WFC Koper Obala |
TBD |
ŽNK Radomlje |
Nedelja, 19.maj 2024 | ,
|
5. krog
|
ŽNK Mura Nona |
TBD
|
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 26.maj 2024
|
Več informacij |
ŽNK Mura Nona |
TBD |
ŽNK Cerklje |
Nedelja, 26.maj 2024 | ,
|
Šentjernej |
TBD
|
WFC Koper Obala |
Nedelja, 26.maj 2024
|
Več informacij |
Šentjernej |
TBD |
WFC Koper Obala |
Nedelja, 26.maj 2024 | ,
|
ŽNK Radomlje |
TBD
|
ŽNK Gažon Koinstal |
Nedelja, 26.maj 2024
|
Več informacij |
ŽNK Radomlje |
TBD |
ŽNK Gažon Koinstal |
Nedelja, 26.maj 2024 | ,
|
ŽNK Radlje |
TBD
|
Krim |
Nedelja, 26.maj 2024
|
Več informacij |
ŽNK Radlje |
TBD |
Krim |
Nedelja, 26.maj 2024 | ,
|
ŽNK Aluminij |
11:00
|
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 26.maj 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
Več informacij |
ŽNK Aluminij |
11:00 |
Primorje Gaia Naturelle |
Nedelja, 26.maj 2024 | Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1
|
6. krog
|
Primorje Gaia Naturelle |
TBD
|
ŽNK Mura Nona |
Četrtek, 6.junij 2024
|
Več informacij |
Primorje Gaia Naturelle |
TBD |
ŽNK Mura Nona |
Četrtek, 6.junij 2024 | ,
|
ŽNK Cerklje |
TBD
|
ŽNK Radlje |
Četrtek, 6.junij 2024
|
Več informacij |
ŽNK Cerklje |
TBD |
ŽNK Radlje |
Četrtek, 6.junij 2024 | ,
|
Krim |
TBD
|
ŽNK Aluminij |
Četrtek, 6.junij 2024
|
Več informacij |
Krim |
TBD |
ŽNK Aluminij |
Četrtek, 6.junij 2024 | ,
|