Sodniki: | |
Delegat: | |
Št. gledalcev: |
Vitanest Bilje | |||
---|---|---|---|
N |
Vitanest Bilje | 1 : 1 | Primorje eMundia |
P |
Roltek Dob | 4 : 2 | Vitanest Bilje |
Z |
Vitanest Bilje | 3 : 0 | Labys Mengo 28 |
P |
Arne Tabor 69 | 2 : 1 | Vitanest Bilje |
Z |
Vitanest Bilje | 5 : 0 | Elta Izola |
Interblock | |||
---|---|---|---|
Z |
Interblock | 2 : 1 | Elta Izola |
Z |
ATET Dren Vrhnika | 1 : 2 | Interblock |
P |
Interblock | 0 : 2 | Šenčur |
N |
Primorje eMundia | 1 : 1 | Interblock |
P |
Krka | 1 : 0 | Interblock |
Vse tekme | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vitanest Bilje | 8 | 2 | 0 | 6 | 12 | ||
Interblock | 8 | 6 | 0 | 2 | 26 | ||
tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | |||
Vitanest Bilje | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | ||
Interblock | 4 | 4 | 0 | 0 | 15 | ||
ŽŠD Ljubljana | tekme | zmage | neodločeni | porazi | goli | ||
Vitanest Bilje | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | ||
Interblock | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 |
23/24 | 20.krog | Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 01.04.2024, ob 16.00 | Bilje | - | IB 1975 Ljubljana | 2:4 | (1:3) |
23/24 | 11.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 14.10.2023, ob 17.00 | IB 1975 Ljubljana | - | Vitanest Bilje | 6:1 | (2:0) |
23/24 | 2.krog | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 19.08.2023, ob 11.00 | Bilje | - | Interblock | 1:5 | (0:2) |
21/22 | 15.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 02.04.2022, ob 13.00 | IB 1975 Ljubljana | - | Vitanest Bilje | 1:4 | (1:2) |
21/22 | 4.krog | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 12.09.2021, ob 16.00 | Bilje | - | Interblock | 0:4 | (0:1) |
20/21 | 4.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 19.09.2020, ob 17.00 | Interblock | - | Vitanest Bilje | 3:0 | (2:0) |
19/20 | 13.krog | Ljubljana, Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT, 30.11.2019, ob 16.00 | NK Interblock | - | Vitanest Bilje | 1:3 | (1:0) |
19/20 | 4.krog | Bilje, Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT, 04.09.2019, ob 17.00 | Vitanest Bilje | - | Interblock | 1:2 | (1:1) |
15. krog | ||
---|---|---|
Šobec Lesce | : | Primorje eMundia |
Tabor Klančar Žerjavi | : | Krka |
Vitanest Bilje | : | Interblock |
Roltek Dob | : | Šenčur |
Labys Mengo 28 | : | ATET Dren Vrhnika |
Arne Tabor 69 | : | Elta Izola |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Roltek Dob | 11 | 26 | |
2 | Krka | 11 | 24 | |
3 | Šenčur | 11 | 22 | |
4 | Tabor Klančar Žerjavi | 11 | 22 | |
5 | Primorje eMundia | 11 | 19 | |
6 | Interblock | 11 | 19 | |
7 | Šobec Lesce | 11 | 18 | |
8 | Arne Tabor 69 | 11 | 13 | |
9 | Vitanest Bilje | 11 | 10 | |
10 | ATET Dren Vrhnika | 11 | 6 | |
11 | Elta Izola | 11 | 4 | |
12 | Labys Mengo 28 | 11 | 2 |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Domen Žur | 10 |
2. | Nik Bavec | 7 |
Andrew Agnoletti | 7 | |
4. | Aljaž Pirc | 6 |
5. | Miha Kolenc | 5 |
Grega Rihtar | 5 | |
Gregor Piškur | 5 | |
Klemen Justin | 5 | |
Okobe Georges Diohore | 5 | |
10. | Karlo Jolić | 4 |
Milan Lapčević | 4 | |
Miha Kopatin | 4 | |
Dejan Đuričin | 4 | |
Jošt Pišek | 4 | |
Mateo Klarić | 4 | |
David Ciperle | 4 | |
Maks Fister | 4 | |
Lovrenc Mulej | 4 | |
19. | Leon Rep | 3 |
Val Kmetič | 3 |