3. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  12.09.2020 ob 16.30

Vitanest Bilje

0 : 6

Krka


Sodniki: Rudolf Matjaž (glavni sodnik), Bizjak Žiga (1. pomoč), Kurinčič Marko (2. pomoč)
Delegat: Šumanovac Tomislav
Št. gledalcev: 100

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
Z
Vitanest Bilje 5 : 0 Elta Izola
P
Interblock 3 : 0 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 6 Krka
P
Šobec Lesce 4 : 1 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 3 Tabor Klančar Žerjavi
Krka
N
Primorje eMundia 2 : 2 Krka
P
Šobec Lesce 2 : 1 Krka
N
Krka 2 : 2 Tabor Klančar Žerjavi
Z
Vitanest Bilje 0 : 6 Krka
N
Krka 1 : 1 Roltek Dob


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 8 2 2 4 10
Krka 8 4 2 2 18
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 5 1 1 3 7
Krka 5 3 1 1 15
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 3 1 1 1 3
Krka 3 1 1 1 3



Vse medsebojne tekme

20/21  3.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 12.09.2020, ob 16.30  Vitanest Bilje - Krka 0:6  (0:2) 
19/20  12.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 27.10.2019, ob 14.00  Vitanest Bilje - NK Krka 1:3  (0:1) 
19/20  3.krog  Mirna, Športni park Mirna, 31.08.2019, ob 12.00  NK Krka - Vitanest Bilje 2:3  (1:0) 
18/19  19.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 31.03.2019, ob 17.00  ND Bilje - Krka 2:2  (1:2) 
18/19  10.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 13.10.2018, ob 15.30  ND Bilje - Krka 4:2  (2:0) 
18/19  1.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT, 19.08.2018, ob 19.30  Krka - ND Bilje 0:0  (0:0) 
10/11  21.krog  NOVO MESTO, PORTOVAL- UMETNA TRAVA, 08.05.2011, ob 18.00  - 1:0  (0:0) 
10/11  8.krog  Bilje, V dolinci, 03.10.2010, ob 16.00  - 0:2  (0:1) 

3. krog
Roltek Dob 1 : 2 Interblock
Vitanest Bilje 0 : 6 Krka
Tabor Klančar Žerjavi 3 : 3 Šobec Lesce
Elta Izola 0 : 3 Primorje eMundia
Arne Tabor 69 0 : 3 ATET Dren Vrhnika
Labys Mengo 28 0 : 4 Šenčur

LESTVICA
1 Roltek Dob 7 16
2 Tabor Klančar Žerjavi 8 15
3 Primorje eMundia 5 13
4 Interblock 5 11
5 Šobec Lesce 6 10
6 Krka 6 9
7 Šenčur 5 9
8 Arne Tabor 69 6 7
9 ATET Dren Vrhnika 6 6
10 Vitanest Bilje 5 3
11 Elta Izola 7 3
12 Labys Mengo 28 6 0

STRELCI
1. Andrew Agnoletti 6
Domen Žur 6
Nik Bavec 6
4. Dejan Đuričin 4
Miha Kolenc 4
6. Lovrenc Mulej 3
Gregor Piškur 3
Aljaž Pirc 3
Miha Kopatin 3
10. Anel Balić 2
Rok Jamšek 2
Blaž Jamšek 2
Rene Širok 2
Peter Luštek 2
Mateo Klarić 2
Dejan Maksimović 2
Ajdin Halkić 2
Okobe Georges Diohore 2
Maks Pogačar 2
Tilen Ipavec 2

DELI NA