20. krog |  Križevci, Športni center Križevci |  15.05.2024 ob 17.00

ŽNK Goričko Stanjevci

0 : 9

Novogradnje MB Tabor


Sodniki: Misja Tjaša (glavni sodnik), Gutalj Alex (1. pomoč), Cifer Nina (2. pomoč)
Delegat: Fartek Boštjan
Št. gledalcev: 30

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Goričko Stanjevci
P
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 9 Novogradnje MB Tabor
P
ŽNK Žalec 13 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci
N
ŽNK Goričko Stanjevci 1 : 1 Mons Claudius
P
ŽNK Gažon 7 : 0 ŽNK Goričko Stanjevci
P
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 2 DNK Trbovlje
Novogradnje MB Tabor
Z
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 9 Novogradnje MB Tabor
Z
Novogradnje MB Tabor 5 : 0 ŽNK Žalec
Z
Mons Claudius 0 : 8 Novogradnje MB Tabor
N
Novogradnje MB Tabor 3 : 3 ŽNK Gažon
Z
DNK Trbovlje 2 : 4 Novogradnje MB Tabor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Goričko Stanjevci, Zmagovalke 2 0 0 2 0
NK MB Tabor 2 2 0 0 21
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Goričko Stanjevci, Zmagovalke 1 0 0 1 0
NK MB Tabor 1 1 0 0 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Goričko Stanjevci, Zmagovalke 1 0 0 1 0
NK MB Tabor 1 1 0 0 12



Vse medsebojne tekme

23/24  20.krog  Križevci, Športni center Križevci, 15.05.2024, ob 17.00  ŽNK Goričko Stanjevci - Novogradnje MB Tabor 0:9  (0:2) 
23/24  5.krog  Maribor, Športni park Tabor - igrišče z UT, 23.09.2023, ob 16.00  NK MB Tabor - ŽNK Goričko Stanjevci, Zmagovalke 12:0  (5:0) 

20. krog
ŽNK Žalec 0 : 2 ŽNK Aluminij
ŽNK Goričko Stanjevci 0 : 9 Novogradnje MB Tabor
Mons Claudius 1 : 3 DNK Trbovlje
ŽNK Radlje 1 : 1 ŽNK Radomlje Medex
Krim 0 : 2 ŽNK Cerklje Ambrož team
ŽNK Olimpija Ljubljana 5 : 0 ŽNK Mura Nona

LESTVICA
1 ŽNK Mura Nona 19 47
2 ŽNK Cerklje Ambrož team 19 44
3 ŽNK Radomlje Medex 19 42
4 Primorje Gaia Naturelle 19 34
5 ŽNK Radlje 19 32
6 Krim 19 30
7 ŽNK Olimpija Ljubljana 19 26
8 Novogradnje MB Tabor 19 31
9 ŽNK Aluminij 19 29
10 ŽNK Gažon 19 23
11 DNK Trbovlje 19 20
12 ŽNK Žalec 19 14
13 Mons Claudius 19 8
14 ŽNK Goričko Stanjevci 19 1

STRELCI
1. Angelika Rukav 34
2. Lana Šernek 30
3. Ema Malgaj 19
4. Lana Lesjak 18
Jerca Plevel 18
6. Eva Muratović 16
7. Zala Omerza 15
8. Sara Medić 14
9. Zoja Potočnik 13
Ula  Osolnik 13
Naida Hadžić 13
12. Ela Velišček 12
Zoja Šrot 12
14. Nella Gjergjek 11
Anja Lukežič 11
16. Hana Serec 10
17. Ana Makovec 9
Neža Kržič 9
Kaja Prelovšek 9
Maša Šegatin 9

DELI NA