4. krog |  Trebnje, Stadion Cviblje Trebnje |  14.09.2019 ob 10.00

ŽNK Olimpija T.B.

1 : 1

Primorje Ajdovščina

Sodniki: Bernot Žan (glavni sodnik), Garmut Gašper (1. pomoč), Kafol Žiga (2. pomoč)
Delegat:
Št. gledalcev: 15

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Olimpija T.B.
P
ŽNK Radomlje 1 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
P
ŽNK Olimpija T.B. 1 : 7 ŽNK Nona Pomurje Beltinci
Z
Primorje Ajdovščina 1 : 2 ŽNK Olimpija T.B.
N
ŽNK Cerklje 0 : 0 ŽNK Olimpija T.B.
N
ŽNK Olimpija T.B. 2 : 2 ŽNK Krim RollJet
Primorje Ajdovščina
P
ŽNK Nona Pomurje Beltinci 4 : 3 Primorje Ajdovščina
Z
ŽNK Cerklje 1 : 3 Primorje Ajdovščina
P
Primorje Ajdovščina 1 : 2 ŽNK Olimpija T.B.
P
ŽNK Krim RollJet 2 : 1 Primorje Ajdovščina
P
Primorje Ajdovščina 0 : 1 ŽNK MB Tabor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 6 2 1 3 8
Primorje 6 3 1 2 25
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 1 1 1 4
Primorje 3 1 1 1 13
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ŽNK Olimpija Ljubljana 3 1 0 2 4
Primorje 3 2 0 1 12



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Ajdovščina, ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT, 16.11.2019, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Olimpija T.B. 1:2  (0:0) 
19/20  4.krog  Trebnje, Stadion Cviblje Trebnje, 14.09.2019, ob 10.00  ŽNK Olimpija T.B. - Primorje Ajdovščina 1:1  (1:0) 
18/19  17.krog  Trebnje, Stadion Cviblje Trebnje, 25.05.2019, ob 11.00  ŽNK Olimpija Ljubljana - Primorje Ajdovščina 3:2  (1:1) 
18/19  8.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 03.11.2018, ob 11.00  Primorje Ajdovščina - ŽNK Olimpija Ljubljana 3:1  (2:1) 
17/18  18.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 09.06.2018, ob 16.30  Primorje - ŽNK Olimpija Ljubljana 8:1  (4:1) 
17/18  9.krog  Ljubljana, Športni park Šmartno, Ljubljana, 11.11.2017, ob 14.30  ŽNK Olimpija Ljubljana - Primorje 0:10  (0:5) 

4. krog
ŽNK Olimpija T.B. 1 : 1 Primorje Ajdovščina
ŽNK Cerklje 0 : 6 ŽNK Bar Ranca Ptuj
ŽNK MB Tabor 3 : 1 ŽNK Radomlje
ŽNK Krim RollJet 2 : 1 ŽNK Nona Pomurje Beltinci

LESTVICA
1 ŽNK Krim RollJet 13 32
2 ŽNK MB Tabor 13 29
3 ŽNK Nona Pomurje Beltinci 13 28
4 ŽNK Radomlje 13 27
5 ŽNK Bar Ranca Ptuj 13 15
6 ŽNK Olimpija T.B. 13 9
7 Primorje Ajdovščina 13 7
8 ŽNK Cerklje 13 1

STRELCI
1. Nina Kajzba 23
2. Noelle Vilčnik 15
Korina Lara Janež 15
4. Anja Eferl 14
5. Nina Mele 12
6. Nika Krajnc 10
7. Lea Dolinar 8
Hana Feratović 8
9. Nuša Štumberger 7
Patrija Steklačič 7
Ema Erman 7
Živa Rakovec 7
13. Selma Šabotić 6
Aneja Lorbek 6
15. Gaja Bizjak 5
Lara Ferjančič 5
17. Daša Dolenšek 4
Patricija Ham 4
Katjuša Kern 4
Daša Krajnc 4

DELI NA