26. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana |  19.04.2024 ob 17.00

Bravo Mastercard

1 : 2

Maribor


Sodniki: Kos Blaž (glavni sodnik), Kovač Jaka (1. pomoč), Šalehar Mitja (2. pomoč)
Delegat: Rešek Edo
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
P
Bravo Mastercard 1 : 2 Maribor
P
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo Mastercard
N
Bravo Mastercard 2 : 2 Aluminij
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 3 : 0 Gorica
Maribor
Z
Bravo Mastercard 1 : 2 Maribor
Z
Maribor 3 : 2 Domžale
Z
Nafta 1903 0 : 4 Maribor
Z
Maribor 4 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Z
Ilirija Extra-Lux 2 : 6 Maribor


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 27 8 4 15 33
Maribor 27 15 4 8 63
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 14 6 3 5 19
Maribor 14 5 3 6 21
 
Ljudski vrt Maribor tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 13 2 1 10 14
Maribor 13 10 1 2 42



Vse medsebojne tekme

23/24  26.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 19.04.2024, ob 17.00  Bravo Mastercard - Maribor 1:2  (0:2) 
23/24  11.krog  Limbuš, Igrišče Pod grajskim gričem - Limbuš, 08.10.2023, ob 15.30  Maribor - Bravo 3:2  (0:2) 
22/23  26.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 06.05.2023, ob 13.30  Bravo Mastercard - Maribor 1:1  (0:1) 
22/23  13.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 30.10.2022, ob 13.30  Maribor - Bravo 2:0  (1:0) 
21/22  22.krog  Rogoza - Miklavž na Drav.p., Igrišče Rogoza, 23.04.2022, ob 13.00  Maribor - Bravo 3:1  (2:0) 
21/22  9.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 17.10.2021, ob 15.00  Bravo Mastercard - Maribor 2:2  (1:0) 
20/21  9.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 31.03.2021, ob 15.30  Bravo Mastercard - Maribor 1:0  (0:0) 
19/20  15.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 23.11.2019, ob 14.00  Maribor - Bravo 3:2  (2:1) 
19/20  2.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 24.08.2019, ob 17.00  Bravo Publikum - Maribor 1:0  (1:0) 
18/19  25.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 18.05.2019, ob 13.00  Bravo Publikum - Maribor 3:2  (1:2) 
18/19  12.krog  Maribor, Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT, 05.12.2018, ob 14.00  Maribor - Bravo 2:3  (2:1) 
17/18  23.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 25.04.2018, ob 11.30  Bravo Publikum - Maribor 3:0  (2:0) 
17/18  10.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor, 13.10.2017, ob 14.00  Maribor - Bravo 1:1  (1:1) 
16/17  25.krog  Maribor, Ljudski vrt, 20.05.2017, ob 13.00  Maribor - Bravo 0:3  (0:1) 
16/17  12.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 29.10.2016, ob 13.00  Bravo Publikum - Maribor 1:0  (0:0) 
15/16  24.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 16.04.2016, ob 16.30  - Bravo 3:0  (0:0) 
15/16  9.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 03.10.2015, ob 13.00  - Maribor 3:1  (0:0) 
14/15  20.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.04.2015, ob 14.00  - Bravo 1:0  (0:0) 
14/15  5.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 03.12.2014, ob 13.00  - Maribor 0:1  (0:1) 
13/14  19.krog  Ljubljana, ŠPL umetne trava, 15.03.2014, ob 13.00  - Maribor 0:3  (0:2) 
13/14  4.krog  Maribor, Športni park Tabor, 24.08.2013, ob 17.00  - Bravo 9:0  (4:0) 
12/13  24.krog  Maribor, Ljudski vrt-umetna trava, 01.05.2013, ob 16.00  - Bravo 6:0  (4:0) 
12/13  9.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 17.10.2012, ob 15.30  - Maribor 0:4  (0:4) 
11/12  16.krog  Maribor, Ljudski vrt - UT, 26.11.2011, ob 15.00  - Bravo 5:1  (2:0) 
11/12  1.krog  Ljubljana, Ježica umetna trava, 13.08.2011, ob 18.00  - Maribor 1:3  (0:2) 
10/11  23.krog  Maribor, Ljudski vrt - umetna trava, 09.04.2011, ob 17.00  - Bravo 4:1  (0:0) 
10/11  8.krog  Ljubljana, ŠPL, 25.09.2010, ob 16.00  - Maribor 2:2  (1:1) 

26. krog
Brinje Grosuplje 4 : 0 Kalcer Radomlje
A2S Celje 4 : 1 Gorica
Bravo Mastercard 1 : 2 Maribor
Domžale 2 : 6 Koper
Nafta 1903 1 : 1 Tabor Sežana
Rudar Velenje Korektbau  :  Ilirija Extra-Lux
Krka  :  Aluminij
Mura  :  Olimpija Ljubljana

LESTVICA
1 Maribor 26 56
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 26 46
5 A2S Celje 25 43
6 Domžale 26 40
7 Koper 26 39
8 Kalcer Radomlje 26 35
9 Bravo Mastercard 26 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 26 22
15 Tabor Sežana 25 21
16 Gorica 26 21

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Niko Grlić 13
Aldin Jakupović 13
5. Matej Malenšek 12
Kenan Lamadžema 12
Denis Nikić 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
10. Anej Horvat 11
Mihajlo Pavlović 11
Maj Blažič 11
Aljaž Zalaznik 11
Dino Kojić 11
15. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Tine Čuk 9
Niko Kasalo 9

DELI NA