24. krog |  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT |  06.04.2024 ob 16.00

Bravo Mastercard

2 : 2

Aluminij


Sodniki: Franca Kristofer (glavni sodnik), Bole Žan Luka (1. pomoč), Maver Matija (2. pomoč)
Delegat: Klarič Jernej
Št. gledalcev: 40

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Bravo Mastercard
P
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo Mastercard
N
Bravo Mastercard 2 : 2 Aluminij
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 3 : 0 Gorica
Z
Brinje Grosuplje 1 : 2 Bravo Mastercard
Aluminij
P
Aluminij 2 : 4 Mura
N
Bravo Mastercard 2 : 2 Aluminij
P
Aluminij 0 : 2 Domžale
Z
Nafta 1903 1 : 2 Aluminij
N
Aluminij 1 : 1 Rudar Velenje Korektbau


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 26 11 8 7 53
Aluminij 26 7 8 11 43
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 12 6 3 3 28
Aluminij 12 3 3 6 21
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Bravo 14 5 5 4 25
Aluminij 14 4 5 5 22



Vse medsebojne tekme

23/24  24.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 06.04.2024, ob 16.00  Bravo Mastercard - Aluminij 2:2  (2:2) 
23/24  9.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 24.09.2023, ob 16.00  Aluminij - Bravo 0:3  (0:3) 
22/23  16.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 25.02.2023, ob 13.30  Nova KBM Aluminij - Bravo 3:0  (1:0) 
22/23  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 17.08.2022, ob 17.00  Bravo Mastercard - Aluminij 2:1  (1:0) 
21/22  18.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 12.03.2022, ob 15.00  Nova KBM Aluminij - Bravo 3:4  (0:2) 
21/22  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 29.08.2021, ob 13.00  Bravo Mastercard - Aluminij 1:4  (0:1) 
20/21  2.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 05.09.2020, ob 16.30  Aluminij - Bravo 2:2  (1:2) 
19/20  6.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 22.09.2019, ob 16.00  Aluminij - Bravo 1:2  (0:2) 
18/19  19.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 06.04.2019, ob 12.00  Aluminij - Bravo 1:1  (0:1) 
18/19  6.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana, 16.09.2018, ob 13.00  Bravo Publikum - Aluminij 6:1  (2:1) 
17/18  18.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT, 11.03.2018, ob 11.00  Bravo Publikum - Aluminij 3:1  (1:1) 
17/18  5.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 09.09.2017, ob 16.30  Aluminij - Bravo 1:0  (0:0) 
16/17  20.krog  Ljubljana, ŠPL umetna trava, 15.04.2017, ob 11.00  Bravo Publikum - Aluminij 3:1  (0:0) 
16/17  7.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 24.09.2016, ob 16.00  Aluminij - Bravo 1:4  (0:2) 
15/16  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 15.05.2016, ob 17.00  - Bravo 2:2  (1:0) 
15/16  13.krog  Ljubljana, ŠPL-pomožno igrišče, 28.10.2015, ob 13.00  - Aluminij 2:0  (2:0) 
14/15  19.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 14.03.2015, ob 13.00  - Aluminij 3:1  (2:0) 
14/15  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 20.08.2014, ob 15.30  - Bravo 3:1  (0:0) 
13/14  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 17.05.2014, ob 17.00  - Bravo 1:3  (1:0) 
13/14  13.krog  Ljubljana, ŠPL - umetna trava, 26.10.2013, ob 14.30  - Aluminij 1:3  (0:0) 
12/13  28.krog  Ljubljana, ŠPL-umetna trava, 01.06.2013, ob 13.00  - Aluminij 0:0  (0:0) 
12/13  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 10.11.2012, ob 14.00  - Bravo 3:3  (2:0) 
11/12  28.krog  Ljubljana, Ježica-umetna trava, 10.06.2012, ob 17.00  - Aluminij 2:4  (1:2) 
11/12  13.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 06.11.2011, ob 14.00  - Bravo 0:0  (0:0) 
10/11  25.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 30.04.2011, ob 13.00  - Bravo 1:0  (0:0) 
10/11  10.krog  Ljubljana, ŠPL, 16.10.2010, ob 16.00  - Aluminij 3:3  (1:1) 

24. krog
Domžale 4 : 0 Olimpija Ljubljana
Ilirija Extra-Lux 2 : 1 Tabor Sežana
Rudar Velenje Korektbau 2 : 1 Koper
Krka 6 : 1 Gorica
Bravo Mastercard 2 : 2 Aluminij
Mura 4 : 0 Kalcer Radomlje
Nafta 1903 0 : 4 Maribor
A2S Celje 4 : 0 Brinje Grosuplje

LESTVICA
1 Maribor 25 53
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 25 43
5 Domžale 25 40
6 A2S Celje 24 40
7 Koper 25 36
8 Kalcer Radomlje 25 35
9 Bravo Mastercard 25 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 25 21
15 Gorica 25 21
16 Tabor Sežana 24 20

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Aldin Jakupović 13
4. Matej Malenšek 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Niko Grlić 12
8. Denis Nikić 11
Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
11. Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Niko Kasalo 9
19. Nik Zrnec 8
Tine Čuk 8

DELI NA