23. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion |  09.04.2024 ob 19.00

Koper

2 : 1

Ilirija Extra-Lux


Sodniki: Omejc Burger Miha (glavni sodnik), Račman Anže (1. pomoč), Florjančič Karin (2. pomoč)
Delegat: Petrovič Novica
Št. gledalcev: 55

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
P
Koper 0 : 1 Nafta 1903
P
Rudar Velenje Korektbau 2 : 1 Koper
Z
Koper 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Z
Tabor Sežana 0 : 1 Koper
P
Koper 2 : 3 A2S Celje
Ilirija Extra-Lux
Z
Ilirija Extra-Lux 2 : 1 A2S Celje
Z
Ilirija Extra-Lux 2 : 1 Tabor Sežana
P
Koper 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
P
Ilirija Extra-Lux 2 : 6 Maribor
P
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Ilirija Extra-Lux


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 12 7 3 2 28
ND Ilirija 12 2 3 7 17
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 6 5 1 0 16
ND Ilirija 6 0 1 5 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 6 2 2 2 12
ND Ilirija 6 2 2 2 9



Vse medsebojne tekme

23/24  23.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 09.04.2024, ob 19.00  Koper - Ilirija Extra-Lux 2:1  (0:1) 
23/24  8.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 16.09.2023, ob 11.00  Ilirija Extra-Lux - Koper 2:2  (0:2) 
22/23  20.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 10.04.2023, ob 16.30  Ilirija Extra-Lux - Koper 0:0  (0:0) 
22/23  7.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 11.09.2022, ob 18.30  Koper - ND Ilirija 1:1  (1:1) 
21/22  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT, 28.11.2021, ob 16.00  Koper - ND Ilirija 3:2  (1:2) 
21/22  2.krog  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 14.08.2021, ob 12.00  Ilirija Extra-Lux - Koper 4:2  (2:0) 
20/21  4.krog  Ljubljana, Stadion Ilirija, 09.09.2020, ob 16.30  Ilirija Extra-Lux - Koper 1:3  (1:2) 
19/20  11.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion, 26.10.2019, ob 16.00  Koper - ND Ilirija 2:0  (0:0) 
14/15  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 21.03.2015, ob 16.00  - ND Ilirija 3:1  (2:0) 
14/15  5.krog  Ljubljana - Šiška, ŠP Ilirija - naravna trava, 23.08.2014, ob 17.30  - Koper 0:4  (0:3) 
13/14  30.krog  Ljubljana, Športni park Ilirija, 01.06.2014, ob 13.00  - Koper 2:1  (2:1) 
13/14  15.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 10.11.2013, ob 14.00  - ND Ilirija 5:3  (2:0) 

23. krog
Kalcer Radomlje 2 : 2 Bravo Mastercard
Brinje Grosuplje 1 : 2 Krka
Gorica 1 : 4 Mura
Maribor 4 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Olimpija Ljubljana 8 : 2 Nafta 1903
Aluminij 0 : 2 Domžale
Koper 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
Tabor Sežana  :  A2S Celje

LESTVICA
1 Maribor 25 53
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 25 43
5 Domžale 25 40
6 A2S Celje 24 40
7 Koper 25 36
8 Kalcer Radomlje 25 35
9 Bravo Mastercard 25 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 25 21
15 Gorica 25 21
16 Tabor Sežana 24 20

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Aldin Jakupović 13
4. Matej Malenšek 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Niko Grlić 12
8. Denis Nikić 11
Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
11. Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Niko Kasalo 9
19. Nik Zrnec 8
Tine Čuk 8

DELI NA