21. krog |  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT |  11.03.2024 ob 15.00

Brinje Grosuplje

1 : 2

Bravo Mastercard


Sodniki: Glažar Teo (glavni sodnik), Tušak Žan (1. pomoč), Ćosič Osman (2. pomoč)
Delegat: Tošeski Boris
Št. gledalcev: 70

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brinje Grosuplje
N
Gorica 0 : 0 Brinje Grosuplje
P
A2S Celje 4 : 0 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 1 : 2 Krka
Z
Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje
P
Brinje Grosuplje 1 : 2 Bravo Mastercard
Bravo Mastercard
P
Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo Mastercard
N
Bravo Mastercard 2 : 2 Aluminij
N
Kalcer Radomlje 2 : 2 Bravo Mastercard
Z
Bravo Mastercard 3 : 0 Gorica
Z
Brinje Grosuplje 1 : 2 Bravo Mastercard


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 7 5 1 1 12
Bravo 7 1 1 5 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 3 2 0 1 4
Bravo 3 1 0 2 2
 
Športni park Šiška Ljubljana tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Brinje-Grosuplje 4 3 1 0 8
Bravo 4 0 1 3 3



Vse medsebojne tekme

23/24  21.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 11.03.2024, ob 15.00  Brinje Grosuplje - Bravo Mastercard 1:2  (1:1) 
23/24  6.krog  Ljubljana, Športni park Svoboda, Ljubljana, 06.09.2023, ob 18.00  Bravo Mastercard - NK Brinje-Grosuplje 1:3  (0:1) 
22/23  18.krog  Brdo pri Kranju, Nacionalni nogometni center - igrišče 2, 12.03.2023, ob 15.30  Brinje Grosuplje - Bravo 2:0  (1:0) 
22/23  5.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT, 27.08.2022, ob 17.00  Bravo Mastercard - NK Brinje-Grosuplje 1:2  (1:2) 
21/22  24.krog  Grosuplje, Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT, 08.05.2022, ob 13.00  Brinje Grosuplje - Bravo 1:0  (0:0) 
21/22  11.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT, 31.10.2021, ob 13.00  Bravo Mastercard - NK Brinje-Grosuplje 1:1  (0:1) 
20/21  3.krog  Ljubljana, Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče, 23.08.2020, ob 15.00  Bravo - NK Brinje-Grosuplje 0:2  (0:1) 

21. krog
Koper 2 : 3 A2S Celje
Aluminij 1 : 1 Rudar Velenje Korektbau
Gorica 0 : 0 Domžale
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Ilirija Extra-Lux
Kalcer Radomlje 2 : 1 Nafta 1903
Maribor 3 : 1 Tabor Sežana
Brinje Grosuplje 1 : 2 Bravo Mastercard
Krka 0 : 3 Mura

LESTVICA
1 Maribor 25 53
2 Olimpija Ljubljana 25 52
3 Mura 25 51
4 Brinje Grosuplje 25 43
5 Domžale 25 40
6 A2S Celje 24 40
7 Koper 25 36
8 Kalcer Radomlje 25 35
9 Bravo Mastercard 25 33
10 Rudar Velenje Korektbau 25 32
11 Aluminij 25 28
12 Krka 25 27
13 Ilirija Extra-Lux 25 24
14 Nafta 1903 25 21
15 Gorica 25 21
16 Tabor Sežana 24 20

STRELCI
1. Jaka Domjan 18
2. Elmir Avdić 14
3. Aldin Jakupović 13
4. Matej Malenšek 12
Vid Štefanec 12
Marcos Tavares 12
Niko Grlić 12
8. Denis Nikić 11
Dino Kojić 11
Anej Horvat 11
11. Mihajlo Pavlović 10
Maj Blažič 10
Kenan Lamadžema 10
14. Luka Turudija 9
Lucas Mačak 9
Alex Ristić 9
Maj Škoflek 9
Niko Kasalo 9
19. Nik Zrnec 8
Tine Čuk 8

DELI NA