30. krog |  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin |  18.05.2024 ob 17.30

TKK Tolmin

0 : 0

Gorica


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Knafelc Žiga (1. pomoč), Jerman Danijel (2. pomoč)
Delegat: Koren Stojan
Št. gledalcev: 800

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
N
Ilirija 1911 1 : 1 TKK Tolmin
Z
TKK Tolmin 4 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
N
Krka 2 : 2 TKK Tolmin
N
TKK Tolmin 1 : 1 Dravinja
Gorica
N
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
P
Gorica 1 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 2 1 1 0 3
Gorica 2 0 1 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 0 1 0 0
Gorica 1 0 1 0 0
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Tolmin 1 1 0 0 3
Gorica 1 0 0 1 2



Vse medsebojne tekme

23/24  30.krog  Tolmin, Športni park Brajda, Tolmin, 18.05.2024, ob 17.30  TKK Tolmin - Gorica 0:0  (0:0) 
23/24  15.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 29.10.2023, ob 14.00  Gorica - NK Tolmin 2:3  (1:0) 

30. krog
Triglav Kranj 1 : 2 Jadran Dekani
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 6 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Nafta 1903 0 : 2 Dravinja
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
Vitanest Bilje 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Brinje Grosuplje 1 : 1 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA