24. krog |  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  06.04.2024 ob 16.00

Fužinar SIJ Ravne Systems

1 : 1

Kety Emmi&Impol Bistrica


Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Salkić Alen (2. pomoč)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 150

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Beltinci Klima Tratnjek 6 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Tabor Sežana
P
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Triglav Kranj
P
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica
Kety Emmi&Impol Bistrica
P
Vitanest Bilje 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 1 Brinje Grosuplje
P
TKK Tolmin 4 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
P
Tabor Sežana 2 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 4 1 2 1 6
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 4 1 2 1 8
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 0 2 0 2
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2 0 2 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
KNK Fužinar, socialno podjetje 2 1 0 1 4
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2 1 0 1 6



Vse medsebojne tekme

23/24  24.krog  Ravne na Koroškem, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 06.04.2024, ob 16.00  Fužinar SIJ Ravne Systems - Kety Emmi&Impol Bistrica 1:1  (1:0) 
23/24  9.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 20.09.2023, ob 16.00  Kety Emmi&Impol Bistrica - KNK Fužinar, socialno podjetje 2:4  (2:2) 
22/23  28.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 03.05.2023, ob 17.00  Kety Emmi&Impol Bistrica - KNK Fužinar, socialno podjetje 4:0  (1:0) 
22/23  13.krog  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem, 23.10.2022, ob 15.00  Fužinar Vzajemci - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:1  (0:0) 

24. krog
Brinje Grosuplje 0 : 2 Rudar Velenje
TKK Tolmin 2 : 1 Nafta 1903
Tabor Sežana 3 : 1 Dravinja
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Triglav Kranj 2 : 0 Vitanest Bilje
Primorje eMundia 2 : 1 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Jadran Dekani
Gorica 4 : 1 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA