21. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |  17.03.2024 ob 17.00

Rudar Velenje

1 : 0

Tabor Sežana


Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Kolenc Leon (2. pomoč)
Delegat: Majcen Domen
Št. gledalcev: 200

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje
Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Ilirija 1911 2 : 0 Tabor Sežana
Z
Tabor Sežana 2 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 4 3 1 0 14
CB24 Tabor Sežana 4 0 1 3 4
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 2 2 0 0 7
CB24 Tabor Sežana 2 0 0 2 1
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 2 1 1 0 7
CB24 Tabor Sežana 2 0 1 1 3



Vse medsebojne tekme

23/24  21.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 17.03.2024, ob 17.00  Rudar Velenje - Tabor Sežana 1:0  (1:0) 
23/24  6.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 02.09.2023, ob 16.30  Tabor Sežana - Rudar Velenje 1:1  (1:0) 
03/04  14.krog  Velenje, Stadion ob jezeru, 02.11.2003, ob 16.00  - CB24 Tabor Sežana 6:1  (4:0) 
03/04  3.krog  Sežana, 24.08.2003, ob 17.00  - Rudar Velenje 2:6  (1:3) 

21. krog
Krka 1 : 1 Ilirija 1911
Dravinja 0 : 1 Gorica
Jadran Dekani 1 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
Vitanest Bilje 0 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 2 : 0 Primorje eMundia
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 3 Triglav Kranj
Brinje Grosuplje 1 : 0 TKK Tolmin
Rudar Velenje 1 : 0 Tabor Sežana

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA