17. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  12.11.2023 ob 14.00

Beltinci Klima Tratnjek

2 : 0

Tabor Sežana


Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev: 400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 6 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Gorica 1 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 Krka
Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Ilirija 1911 2 : 0 Tabor Sežana
Z
Tabor Sežana 2 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 4 2 0 2 7
CB24 Tabor Sežana 4 2 0 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 2 1 0 1 2
CB24 Tabor Sežana 2 1 0 1 3
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 2 1 0 1 5
CB24 Tabor Sežana 2 1 0 1 4



Vse medsebojne tekme

23/24  17.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 12.11.2023, ob 14.00  Beltinci Klima Tratnjek - CB24 Tabor Sežana 2:0  (0:0) 
23/24  2.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 06.09.2023, ob 17.30  Tabor Sežana - ND Beltinci 1:5  (0:0) 
18/19  25.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 27.04.2019, ob 17.00  Beltinci - CB24 Tabor Sežana 0:3  (0:1) 
18/19  10.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 07.10.2018, ob 15.30  CherryBox24 Tabor Sežana - ND Beltinci 3:0  (3:0) 

17. krog
Vitanest Bilje 0 : 1 Gorica
Brinje Grosuplje 2 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Dravinja 2 : 1 Triglav Kranj
Jadran Dekani 3 : 2 Krka
Rudar Velenje 2 : 1 Ilirija 1911
TKK Tolmin 0 : 0 Primorje eMundia
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Tabor Sežana
Nafta 1903 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA