16. krog |  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica |  06.11.2023 ob 14.00

Kety Emmi&Impol Bistrica

5 : 1

Rudar Velenje


Sodniki: Jazbec Žan (glavni sodnik), Kužnik Marjan (1. pomoč), Čiča Miodrag (2. pomoč)
Delegat: Pokovec Vinko
Št. gledalcev: 400

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kety Emmi&Impol Bistrica
P
Vitanest Bilje 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 1 Brinje Grosuplje
P
TKK Tolmin 4 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
P
Tabor Sežana 2 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Rudar Velenje
P
Rudar Velenje 0 : 5 Krka
N
Dravinja 0 : 0 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Nafta 1903 0 : 0 Rudar Velenje
N
Triglav Kranj 1 : 1 Rudar Velenje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 4 1 2 1 8
Rudar Velenje 4 1 2 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2 1 1 0 7
Rudar Velenje 2 0 1 1 3
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2 0 1 1 1
Rudar Velenje 2 1 1 0 2



Vse medsebojne tekme

23/24  16.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 06.11.2023, ob 14.00  Kety Emmi&Impol Bistrica - Rudar Velenje 5:1  (2:1) 
23/24  1.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 30.07.2023, ob 18.00  Rudar Velenje - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0:0  (0:0) 
22/23  29.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 13.05.2023, ob 17.00  Kety Emmi&Impol Bistrica - Rudar Velenje 2:2  (1:0) 
22/23  14.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru, Velenje, 29.10.2022, ob 14.00  Rudar Velenje - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2:1  (1:1) 

16. krog
Dravinja 0 : 1 Jadran Dekani
Triglav Kranj 1 : 2 Tabor Sežana
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 0 TKK Tolmin
Gorica 1 : 1 Brinje Grosuplje
Primorje eMundia 3 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Krka 1 : 2 Nafta 1903
Ilirija 1911 0 : 3 Vitanest Bilje
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA