14. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  21.10.2023 ob 12.45  | Prenos: Sportklub 1

Beltinci Klima Tratnjek

1 : 0

Gorica


Sodniki: Šmajc David (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 500

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Beltinci Klima Tratnjek
Z
Beltinci Klima Tratnjek 6 : 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Gorica 1 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Ilirija 1911
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
P
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 1 Krka
Gorica
N
TKK Tolmin 0 : 0 Gorica
P
Gorica 1 : 3 Beltinci Klima Tratnjek
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 2 Gorica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 6 3 1 2 8
Gorica 6 2 1 3 11
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 3 2 0 1 3
Gorica 3 1 0 2 5
 
Športni park tekme zmage neodločeni porazi goli
ND Beltinci 3 1 1 1 5
Gorica 3 1 1 1 6



Vse medsebojne tekme

23/24  29.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 12.05.2024, ob 20.15  Gorica - Beltinci Klima Tratnjek 1:3  (0:1) 
23/24  14.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 21.10.2023, ob 12.45  Beltinci Klima Tratnjek - Gorica 1:0  (1:0) 
21/22  24.krog  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče, 09.04.2022, ob 16.30  Beltinci Klima Tratnjek - Gorica 0:4  (0:0) 
21/22  9.krog  Nova Gorica, Športni park Nova Gorica, 25.09.2021, ob 19.00  Gorica - ND Beltinci 1:1  (1:1) 
19/20  16.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 02.11.2019, ob 14.00  Beltinci Klima Tratnjek - Gorica 2:1  (1:0) 
19/20  1.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 27.07.2019, ob 17.30  Gorica - ND Beltinci 4:1  (0:1) 

14. krog
Brinje Grosuplje 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Vitanest Bilje 0 : 2 Krka
Tabor Sežana 4 : 4 Fužinar SIJ Ravne Systems
Triglav Kranj 2 : 1 Primorje eMundia
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Gorica
TKK Tolmin 3 : 2 Ilirija 1911
Rudar Velenje 1 : 0 Dravinja
Nafta 1903 1 : 0 Jadran Dekani

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA