3. krog |  Dekani, Športni park Dekani |  25.10.2023 ob 15.00

Jadran Dekani

1 : 4

Kety Emmi&Impol Bistrica


Sodniki: Žagar Jure (glavni sodnik), Čiča Miodrag (1. pomoč), Kurež Anej (2. pomoč)
Delegat: Kranjec Sandi
Št. gledalcev: 60

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Jadran Dekani
P
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 3 : 2 Krka
Z
Dravinja 0 : 1 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 3 : 1 Triglav Kranj
P
Nafta 1903 1 : 0 Jadran Dekani
Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Jadran Dekani
P
Nafta 1903 3 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 5 : 1 Rudar Velenje
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 3 Vitanest Bilje
N
Brinje Grosuplje 1 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 4 0 1 3 2
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 4 3 1 0 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 2 0 0 2 1
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2 2 0 0 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Jadran Dekani 2 0 1 1 1
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2 1 1 0 2



Vse medsebojne tekme

23/24  18.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 19.11.2023, ob 13.30  Kety Emmi&Impol Bistrica - Jadran Dekani 1:0  (1:0) 
23/24  3.krog  Dekani, Športni park Dekani, 25.10.2023, ob 15.00  Jadran Dekani - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 1:4  (0:3) 
22/23  16.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 12.11.2022, ob 13.30  Kety Emmi&Impol Bistrica - Jadran Dekani 1:1  (0:1) 
22/23  1.krog  Dekani, Športni park Dekani, 30.07.2022, ob 17.30  Jadran Dekani - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 0:1  (0:0) 

3. krog
Brinje Grosuplje 1 : 0 Primorje eMundia
Vitanest Bilje 5 : 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
Dravinja 3 : 0 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Triglav Kranj
TKK Tolmin 3 : 1 Tabor Sežana
Jadran Dekani 1 : 4 Kety Emmi&Impol Bistrica
Rudar Velenje 0 : 0 Gorica
Nafta 1903 2 : 0 Ilirija 1911

LESTVICA
1 Nafta 1903 18 39
2 Beltinci Klima Tratnjek 18 36
3 Primorje eMundia 18 33
4 Gorica 18 31
5 Triglav Kranj 18 31
6 Kety Emmi&Impol Bistrica 18 30
7 Brinje Grosuplje 18 26
8 Jadran Dekani 18 26
9 TKK Tolmin 18 23
10 Vitanest Bilje 18 22
11 Fužinar SIJ Ravne Systems 18 19
12 Rudar Velenje 18 19
13 Krka 18 18
14 Dravinja 18 18
15 Ilirija 1911 18 17
16 Tabor Sežana 18 10

STRELCI
1. Ricard Fernandez Betriu 12
2. Toni Lun Bončina 10
Tihomir Maksimović 10
4. Stjepan Oštrek 9
Robert Čakš 9
6. Lan Piskule 7
Ismir Nadarević 7
Kebba Kebell Suso 7
Adriano Bloudek 7
10. Ante Kuliš 6
Veron Šalja 6
Jaša Martinčič 6
Nejc Močnik 6
Franci Perko 6
Ralph Max Alexander Kerrebijn 6
16. Chidera Henry Nwoga 5
Kristian Dakič 5
Ikenna Divine Igwe 5
Filip Kosić 5
Josip Krznarić 5

DELI NA