10. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  23.09.2023 ob 16.00

Primorje eMundia

2 : 2

Kety Emmi&Impol Bistrica


Sodniki: Tozan Mateo (glavni sodnik), Gornik Nejc (1. pomoč), Jerman Danijel (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Primorje eMundia
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 4 : 0 Triglav Kranj
Z
Primorje eMundia 1 : 0 Fužinar SIJ Ravne Systems
Z
Gorica 2 : 3 Primorje eMundia
Z
Primorje eMundia 3 : 0 Ilirija 1911
Kety Emmi&Impol Bistrica
P
Vitanest Bilje 3 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 1 Brinje Grosuplje
P
TKK Tolmin 4 : 1 Kety Emmi&Impol Bistrica
Z
Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
P
Tabor Sežana 2 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 4 1 3 0 5
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 4 0 3 1 3
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 2 1 1 0 4
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2 0 1 1 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Primorje 2 0 2 0 1
NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2 0 2 0 1



Vse medsebojne tekme

23/24  25.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 13.04.2024, ob 15.30  Kety Emmi&Impol Bistrica - Primorje eMundia 1:1  (1:0) 
23/24  10.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 23.09.2023, ob 16.00  Primorje - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2:2  (0:1) 
22/23  19.krog  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina, 04.03.2023, ob 15.00  Primorje - NK Bistrica iz Slovenske Bistrice 2:0  (2:0) 
22/23  4.krog  Slovenska Bistrica, Športni park Slovenska Bistrica, 20.08.2022, ob 17.00  Kety Emmi Bistrica - Primorje 0:0  (0:0) 

10. krog
Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 2 Ilirija 1911
Primorje eMundia 2 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
Tabor Sežana 0 : 2 Krka
Beltinci Klima Tratnjek 3 : 0 Dravinja
TKK Tolmin 2 : 2 Jadran Dekani
Triglav Kranj 0 : 3 Gorica
Vitanest Bilje 2 : 2 Rudar Velenje
Brinje Grosuplje 1 : 3 Nafta 1903

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Jaša Martinčič 11
Ismir Nadarević 11
7. Franci Perko 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
Luka Baruca 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Marko Brkić 8
Ante Kuliš 8
Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Aleks Stojaković 8
18. Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7
Kebba Kebell Suso 7

DELI NA