8. krog |  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana |  16.09.2023 ob 16.00

Tabor Sežana

1 : 2

Jadran Dekani


Sodniki: Matoša Martin (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Pospeh Tomislav (2. pomoč)
Delegat: Bezjak Dušan
Št. gledalcev: 250

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 0 : 0 Primorje eMundia
Z
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 Tabor Sežana
N
Tabor Sežana 2 : 2 Gorica
P
Ilirija 1911 2 : 0 Tabor Sežana
Z
Tabor Sežana 2 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Jadran Dekani
Z
Triglav Kranj 1 : 2 Jadran Dekani
Z
Jadran Dekani 2 : 0 Nafta 1903
P
Rudar Velenje 1 : 0 Jadran Dekani
N
Jadran Dekani 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Brinje Grosuplje 2 : 1 Jadran Dekani


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 6 4 0 2 8
Jadran Dekani 6 2 0 4 5
 
Stadion Rajko Štolfa Sežana tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 3 1 0 2 4
Jadran Dekani 3 2 0 1 5
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
CB24 Tabor Sežana 3 3 0 0 4
Jadran Dekani 3 0 0 3 0



Vse medsebojne tekme

23/24  23.krog  Dekani, Športni park Dekani, 29.03.2024, ob 15.30  Jadran Dekani - Tabor Sežana 0:1  (0:1) 
23/24  8.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 16.09.2023, ob 16.00  Tabor Sežana - Jadran Dekani 1:2  (1:0) 
18/19  21.krog  Dekani, Športni park Dekani, 30.03.2019, ob 16.00  Jadran Dekani - CB24 Tabor Sežana 0:2  (0:1) 
18/19  6.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 09.09.2018, ob 16.30  CherryBox24 Tabor Sežana - Jadran Dekani 3:1  (2:0) 
17/18  23.krog  Dekani, Športni park Dekani, 14.04.2018, ob 16.30  Jadran Dekani - CB24 Tabor Sežana 0:1  (0:0) 
17/18  8.krog  Sežana, Stadion Rajko Štolfa Sežana, 23.09.2017, ob 16.00  Cherrybox 24 Tabor Sežana - Jadran Dekani 0:2  (0:1) 

8. krog
Gorica 1 : 0 Kety Emmi&Impol Bistrica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Nafta 1903
Triglav Kranj 0 : 0 Ilirija 1911
TKK Tolmin 3 : 0 Rudar Velenje
Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 1 Krka
Primorje eMundia 2 : 1 Dravinja
Tabor Sežana 1 : 2 Jadran Dekani
Brinje Grosuplje 1 : 3 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 Primorje eMundia 30 60
2 Nafta 1903 30 58
3 Beltinci Klima Tratnjek 30 56
4 Gorica 30 53
5 Brinje Grosuplje 30 52
6 Triglav Kranj 30 48
7 Kety Emmi&Impol Bistrica 30 44
8 Rudar Velenje 30 37
9 Jadran Dekani 30 36
10 Vitanest Bilje 30 34
11 Dravinja 30 34
12 TKK Tolmin 30 34
13 Krka 30 33
14 Ilirija 1911 30 30
15 Tabor Sežana 30 30
16 Fužinar SIJ Ravne Systems 30 24

STRELCI
1. Toni Lun Bončina 17
2. Ricard Fernandez Betriu 15
3. Stjepan Oštrek 14
4. Lan Piskule 11
Ismir Nadarević 11
Jaša Martinčič 11
7. Franci Perko 10
Luka Baruca 10
Adriano Bloudek 10
Tihomir Maksimović 10
11. Robert Čakš 9
Goncalo Alexandre Domingues Agrelos 9
13. Matic Zavnik 8
Nejc Močnik 8
Marko Brkić 8
Aleks Stojaković 8
Ante Kuliš 8
18. Kebba Kebell Suso 7
Veron Šalja 7
Ikenna Divine Igwe 7

DELI NA